
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Porsche 992
911 Targa 3.0 4S Heritage Edition / Sport Design / Lift / Sportuitlaat
€ 229.88820226.450 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig (2 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 9 februari 2022 |
| APK | 23 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Direct uit voorraad leverbaar deze schitterende Porsche 911 992 Targa 4 S Heritage Edition
GT Zilver Metallic Exterieur
Sport Design Pakket
Sportuitlaat
Porsche Lifting Systeem
Voor meer info staan wij u graag te woord, U kunt ons bereiken op nr 013-5452000
Wil je bij de aankoop van je auto een servicepakket? Bekijk de mogelijkheden en meer informatie op onze website onder het kopje "S**ervicepakketten"**.
In samenwerking met onze partners kunnen wij u voorzien van een Financiering of Leasing.
Het inruilen van uw auto is bespreekbaar.
Prijswijzigingen en spel- en zetfouten voorbehouden.
Voor meer informatie kunt u direct contact opnemen met:
Du Parc Luxury Cars & Art
Bedrijfsweg 5
5061 JX Oisterwijk
Telefoon: +31 (0)13 - 5452000
Email: info@duparc.nl
Website: www.duparc.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"
- koplampreiniging
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Digital radio (QV3)
Interieur & Comfort
- variabele stuuroverbrenging
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Carrosserievorm: Targa
Modelreeks: 2020 - 2024
Modelcode: 992
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Zwart-atacamabeige
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Basis
EU verantwoordelijke: Porsche AG Porscheplatz 1 D-70435 Stuttgart, NL (+49)-0711-911-0 https://www.porsche.com/international/ info@porsche.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig (2 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cc |
| Max. vermogen | 331 kW (451 pk) |
| Max. koppel | 530 Nm |
| gewicht | 1.675 kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Topsnelheid | 304 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,8 s |
| Actieradius | 644 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,4 l/100km (1 op 9,6) |
| CO2-uitstoot | 243 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Autobedrijf Du Parc
Bedrijfsweg 55061 JX Oisterwijk











































