
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Porsche 992
911 GTS Cabrio GTS Interieur ACC Bose 3.0 Carrera GTS
€ 199.992202234.331 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 21 februari 2022 |
| APK | 21 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 245.146 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"
- Elektronisch sper differentieel
Infotainment
- Audio installatie premium
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Carbonafwerking interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Lederen interieurdelen
- Voorstoelen verwarmd
- Elektrisch windscherm
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Rijstrooksensor met correctie
- Veiligheids-pakket (Rijstrooksensor met correctie)
- zwarte (glans) exterieur delen
- achterspoiler onderscheidend
- Bluetooth
- kunstlederen/microvezel bekleding
- launch control
- smartphone integratie
- stopwatch
- unikleur/pastel
- Variabele stuuroverbrenging
- voorspoiler onderscheidend
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2021 - jun. 2024
Modelcode: 992
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 450 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: DNA Cars Cort van der Lindenlaan 46 1412CA NAARDEN, NL 06-15945714 http://www.dnacars.nl bram@dnacars.nl
Bedrijfsinformatie
DNA Cars rekent EUR 1295,- Rijklaar maak kosten
Onze vraagprijzen zijn meeneemprijzen
Wanneer u uw auto wilt inruilen ontvangen wij graag de informatie van uw huidige auto om zo indicatief een voorstel te kunnen maken.
Ook heeft DNA Cars verschillende financiering mogelijkheden en we doen u graag een voorstel.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cc |
| Max. vermogen | 353 kW (481 pk) |
| Max. koppel | 570 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.850 x 1.300 mm |
| gewicht | 1.590 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.040 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 309 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,6 s |
| Actieradius | 653 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| CO2-uitstoot | 250 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
DNA Cars
Cort van der Lindenlaan 461412 CA Naarden













































