

Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 9 maart 2022 |
| APK | 9 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 340.968 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Welkom bij Porsche Centrum Brabant.
"Welkom bij Porsche Centrum Brabant, de nieuwste bestemming voor Porsche-liefhebbers in Nederland. Gelegen aan de Heusdensebaan 48 in Oisterwijk, biedt ons state-of-the-art faciliteit een ongeëvenaarde ervaring voor zowel klanten als medewerkers. Met een indrukwekkende 10.000m² vloeroppervlakte is Porsche Centrum Brabant meer dan een showroom; het is een bestemming. Onze locatie, gebouwd in de moderne ‘Destination Porsche’ bouwstijl, beschikt over de nieuwste technologieën en voorzieningen, waaronder een volwaardig schade- en car cosmetics bedrijf. Dit stelt ons in staat om elke Porsche in topconditie te houden en te herstellen. Kom langs en ervaar zelf waarom wij trots zijn op deze prachtige nieuwe toevoeging aan de Porsche-familie."
Porsche Centrum Brabant is onderdeel van PGZ – www.pgz.nl
Aan de in deze advertentie getoonde informatie en prijzen kunnen op geen enkele wijze rechten ontleend worden en al het getoonde is onder voorbehoud van type- en/of (digitale) weergavefouten. Neem bij de twijfel over de juistheid van een advertentie altijd contact op met een verkoopadviseur van PGZ B.V.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 20/21 inch 911 Turbo S Exclusive Design wiel (46U)
- Led-matrix koplampen getint inclusief PDLS Plus (8JU)
- Sportuitlaatsysteem incl. ronde sporteindpijpen zwart (0P9)
Infotainment
- Burmester® High-End SurroundSound-System (9VJ)
Interieur & Comfort
- Porsche Entry & Drive (4F2)
- Stoelventilatie (4D3)
- Stuurbekrachtiging Plus (1N3)
Veiligheid
- Rijstrookwisselhulp (7Y1)
- ParkAssistent inclusief Surround View (KA6)
Overig
- Achterlichten Exclusive (8VH)
- Buitenspiegelhuis bovenzijde carbon (6FQ)
- Dorpellijsten carbon, met verlichting (7M8)
- Exclusive Design tankdop (2W6)
- Gordels krijt (FI8)
- GT-sportstuurwiel met carbon mat inleg incl. stuurwielverwarming (2PF)
- HomeLink® (garagedeur opener) (VC2)
- Ioniser (2V4)
- Lamellen motordeksel gespoten (6BB)
- Lane Keep Assist incl. snelheidslimietindicator (Rijstrooksensor met correctie) (P60)
- Licht Design Pakket (QQ2)
- Liftsysteem vooras (2UH)
- Luchtinlaten achteraan gespoten in exterieurkleur (VK1)
- Pedalen in aluminium en voetsteun van aluminium (P19)
- Porsche Active Suspension Management (1BH)
- PORSCHE logo led-deurverlichting (UD1)
- SportDesign-pakket 911 Turbo gespoten in zwart hoogglans (VM3)
- Sportstoel Plus achterzijde in leder (2TG)
- Wielen zwart hoogglans gespoten (1NV)
- Wijzerplaat Sport Chrono wit (UP3)
- Zonnekleppen Race-Tex (5XK)
Meer informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: 992
Laadvermogen: 395 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Leder zwart st krijt
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Porsche Approved: Aan de in deze advertentie getoonde informatie en prijzen kunnen op geen enkele wijze rechten ontleend worden en al het getoonde is onder voorbehoud van type- en/of (digitale) weergavefouten. Neem bij de twijfel over de juistheid van een advertentie altijd contact op met een verkoopadviseur van PGZ B.V.
Dit afleverpakket bevat: Porsche Approved; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Porsche AG Porscheplatz 1 D-70435 Stuttgart, DE (+49)-0711-911-0 https://www.porsche.com/international/ info@porsche.de


Test: Porsche 911 Cabriolet (2019)
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.745 cc |
| Max. vermogen | 478 kW (651 pk) |
| Max. koppel | 800 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 1.900 x 1.301 mm |
| gewicht | 1.685 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.080 kg |
| Inhoud bagageruimte | 128 l |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Topsnelheid | 330 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 2,8 s |
| Actieradius | 592 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11,3 l/100km (1 op 8,8) |
| CO2-uitstoot | 276 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Porsche Centrum Brabant
Heusdensebaan 485061 PS Oisterwijk










