

Porsche 911
Carrera 4 GTS
€ 169.900202215.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 januari 2022 |
| APK | 4 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 249.436 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Deze Porsche 911 Carrera 4 GTS is nieuw geleverd in Duitsland
Uitgevoerd in de kleur Krijt met een zwart Lederen interieur.
Opties op dit exemplaar:
Elektrisch bedienbaar glazen schuifdak
SportDesign Side Skirts
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Buitenspiegels gespoten
Geen modelaanduiding
Exclusive Design tankdop
Pre-uitrusting daktransportsysteem
Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC)
Achterasbesturing
Remzadels zwart hoogglans
Stuurbekrachtiging Plus
Liftsysteem vooras
20/21-inch RS Spyder Design wiel in satijnzwart
Ioniser
Licht Design Pakket
Adaptieve sportstoelen Plus, elektrisch 18-voudig met memory pakket
Stoelverwarming
Stoelventilatie voorstoelen
GT-sportstuurwiel incl. stuurwielverwarming
Opbergvakkenpakket
Gordels krijt
Modellogo op armsteun middenconsole
Porsche embleem op hoofdsteunen
Hemelbekleding in Race-Tex
Zonnekleppen in Race-Tex
Gordeldoorvoer alcantara®/Race-Tex
Dorpellijsten carbon, met verlichting
Carbon matt interieurpakket
BOSE Surround Sound System
Afwijkende kleur stiksels - Crayon
Interieurpakket stiksels in afwijkende kleur
Led-matrix koplampen getint inclusief PDLS Plus
Achterlichten Exclusive
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Voorruit met grijze band
Privacybeglazing
ParkAssistent inclusief achteruitrijcamera
Rijstrookwisselhulp
Porsche InnoDrive inclusief adaptieve cruise control
HomeLink (garagedeur opener)
Porsche Entry & Drive
Modelcode: 992
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Leder zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Approved:
Dit garanderen we wanneer u bij ons een Porsche occasion koopt.
- Minimaal 12 maanden Porsche Approved Garantie en Porsche Assistance
- Een Porsche die op basis van onze checklist met 111 punten is gecontroleerd
- Een Porsche die aan alle Porsche standaards voldoet
- Uitsluitend gebruik van originele Porsche onderdelen
- Werkzaamheden die worden uitgevoerd door technici die door Porsche zijn getraind
Dit afleverpakket bevat: Porsche Approved
EU verantwoordelijke: Porsche AG Porscheplatz 1 D-70435 Stuttgart, DE (+49)-0711-911-0 https://www.porsche.com/international/ info@porsche.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cc |
| Max. vermogen | 353 kW (481 pk) |
| Max. koppel | 570 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.850 x 1.300 mm |
| gewicht | 1.570 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Inhoud bagageruimte | 132 l |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Topsnelheid | 309 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,3 s |
| Actieradius | 587 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11,4 l/100km (1 op 8,8) |
| CO2-uitstoot | 248 g/km |
| Energielabel | G |





