

Porsche 911
GT3 Touring
€ 269.900202416.147 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2024 |
| KM stand | 16.147 |
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 16 mei 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Deze Porsche 911 GT3 Touring - die door ons in nieuw geleverd is in 2024 en afkomstig van de eerste eigenaar - heeft slechts 16.147 kilometers gereden. De Porsche onderscheidt zich onder andere door unieke opties, zoals; Adaptieve sportstoelen Plus (elektrisch 18-voudig) met rugleuningen leder met decoratieve inleg leder, Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB) met remzadels zwart hoogglans, Liftsysteem vooras en het Interieurpakket in exterieur kleur gespoten. Uiteraard is dit exemplaar nog verder te verfraaien door hoogwaardige accessoires van Porsche Tequipement.
De Porsche 911 GT3 Touring combineert de pure rijdynamiek van de GT3 met een meer ingetogen en tijdloze uitstraling. Zonder de vaste achterspoiler van de reguliere GT3 oogt de Touring subtieler, terwijl hij technisch vrijwel identiek is aan de circuitgerichte GT3 versie.
Sinds maart 2006 zijn wij exclusief Porsche dealer voor Gelderland. Ons bedrijf is centraal gelegen in Heteren aan de A50, te bereiken via de A12 en A15.
Bij Porsche Centrum Gelderland vindt u een ruim aanbod van jongensdromen; van de eerste Porsche 356 tot aan het huidige model Porsche 911, Cayenne, Panamera, Cayman, Boxster, Macan en Taycan.
Naast verkoop en onderhoud van de nieuwste modellen hebben wij ook een ruime ervaring op het gebied van klassiekers. Met de opening van het Porsche Classic Center Gelderland in 2015 hebben we een mijlpaal bereikt, het eerste officiële Classic Center ter wereld.
In september 2025 hebben we de allereerste Porsche Exclusive Manufaktur showroom ter wereld geopend.
In dit centrum voor maatwerk en exclusieve projecten staat alles in het teken van individualiteit, vakmanschap en liefde voor het detail. Hier kunnen klanten hun Porsche volledig naar eigen smaak laten samenstellen en unieke wensen realiseren. Een bijzondere mijlpaal voor het bedrijf en voor klanten.
We bieden een totaalpakket van sales tot after sales. Voor schade en restauratie is de klant bij ons aan het juiste adres, hier hebben wij 2 divisies; 1. Reguliere Porsche schades 2. Restauratie van klassieke Porsches. Ook hebben we een eigen leasemaatschappij, Way2Drive. Onze haal –en brengservice door heel Nederland behoort tot onze faciliteiten.
Ons team bestaat uit ruim 250 Porsche specialisten, ieder uniek op zijn of haar vakgebied.
Specialisme en passie voor Porsches heeft meerdere malen geleid tot de titel ‘Excellente dealer’. 'Porsche Excellente dealer' betekent dat wij de meeste vakkennis en hoogste klanttevredenheid hebben op het gebied van zowel sales als after sales.
Klanttevredenheid heeft de hoogste prioriteit bij zowel Porsche Centrum Gelderland als Porsche Classic Center Gelderland.
Wij zijn 24/7u telefonisch bereikbaar op +31 (0)26 3560911 voor informatie en/of vragen.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Modelcode: 992.1
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 246 cm
Interieurkleur: Leder Exclusive Manufaktur Zwart | Cognac
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Porsche Approved
Dit afleverpakket bevat: Porsche Approved
Referentienummer: 261204
Kenteken: 261204
EU verantwoordelijke: Porsche AG Porscheplatz 1 D-70435 Stuttgart, NL (+49)-0711-911-0 https://www.porsche.com/international/ info@porsche.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cc |
| Max. vermogen | 375 kW (511 pk) |
| Max. koppel | 470 Nm |
| gewicht | 1.410 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 318 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,4 s |
| Actieradius | 492 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 13,0 l/100km (1 op 7,7) |
| CO2-uitstoot | 293 g/km |





