

€ 234.900
| Bouwjaar | 2025 |
| KM stand | 13.009 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- Porsche Occasion garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 januari 2025 |
| APK | 15 januari 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 175.194 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Deze 911 Carrera 4 GTS is origineel Nederlands, is nieuw door ons geleverd en afkomstig van de 1e eigenaar.
Opties op deze 911 Carrera 4 GTS aanwezig:
Elektrisch bedienbaar glazen schuifdak
Exterieurpakket zwart hoogglans
Stuurbekrachtiging Plus
Remzadels hoogglans zwart
Adaptieve sportstoelen Plus, elektrisch 18-voudig met geheugenpakket
2-persoons achterbank
Bekleding stuurkolom leder (in combinatie met memorypakket)
BOSE® Surround Sound System
Getinte HD-Matrix led-koplampen
Voorruit met grijze band
Lichtgewicht en geluidsgeïsoleerd glas incl. privacyglas
Porsche Entry
Ionisator
Surround View with Active Parking Support
Porsche InnoDrive inclusief adaptieve cruisecontrol
Standaard is de 911 Carrera 4 GTS uitgerust met o.a.
SportDesign pakket
Sideskirts in zwart
Buitenspiegel onderste rand gespoten in exterieurkleur inclusief spiegelbasis in zwart
Sierlijsten in zwart
Achterkleprooster met verticale lamellen in satijn zwart
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Veiligheid voor voetgangers
Modelaanduiding satijn zwart
'GTS' logo zijkant
'PORSCHE' logo gespoten in zijdeglans zwart
6-cilinder boxermotor met enkele turbo, elektrische turbocompressor, cilinderinhoud: 3,6 liter
8-traps Porsche Doppelkupplung (PDK)
Vierwielaandrijving inclusief Porsche Traction Management (PTM)
Achterasbesturing
PASM sportonderstel (-10 mm)
Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus)
Sport Chrono Pakket incl. Porsche Track Precision App & bandentemperatuurweergave
Sportuitlaatsysteem (uitlaatpijpen in zwart)
Remsysteem met remklauwen rood
Lithium-ion batterij
Brandstoftank van 63 liter
20-/21-inch Carrera GTS wielen (Centerlocks)
Wielkern met Porsche logo in kleur
Achterlichtstrip met 'PORSCHE' opschrift
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met regensensor
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Stoelverwarming voor
ISOFIX-bevestiging voor kinderzitje op bijrijdersstoel
Interieurpakket geborsteld aluminium zwart
Accentpakket zwart
Zwarte gordels
GT sportstuur Race-Tex en keuzeschakelaar inclusief stuurwielverwarming
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Centrale digitale toerenteller met zwarte wijzerplaat, gele toerentalmeter en modellogo
Kompas wijzerplaat/Sport Chrono stopwatch wijzerplaat zwart
Hemelbekleding Race-Tex
Dorpellijsten geborsteld aluminium in zwart met modelaanduiding
Waarschuw- en remassistentie incl. bescherming van voetgangers
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Detectie van bewustzijn van de bestuurder
Twee-zones automatische klimaatregeling
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Licht Design Pakket
Alarmsysteem met interieurbewaking
Airbags
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Navigatie
Smartphone-opbergruimte met draadloos opladen (tot 15 W)
Voice Control
Digitale radio
Apple CarPlay en Android Auto (draadloos)
USB-C snellader
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch bedienbaar glazen schuifdak
- Elektronisch sper differentieel
- Led-matrix koplampen getint inclusief PDLS Plus
- Lichtgewicht en geluidswerend glas incl. privacy glas
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 20"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"
- Porsche Entry & Drive
- Remzadels zwart hoogglans
- SportDesign Pakket zwart hoogglans
- Stuurbekrachtiging Plus
- Surround View met Active Parking Support
- Voorruit met grijze band
Infotainment
- Audio-installatie
- BOSE Surround Sound System
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Adaptieve sportstoelen Plus
- Aluminium interieur afwerking
- Bekleding stuurkolom leder
- Ionisator
- Lederen interieurdelen
- Porsche InnoDrive inclusief adaptieve cruise control
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- 2 persoons achterbank
- achterasbesturing
- achterspoiler onderscheidend
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- hemelbekleding microvezel
- kuip sportstoelen
- kunstlederen/microvezel bekleding
- launch control
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- stopwatch
- Variabele stuuroverbrenging
- voorspoiler onderscheidend
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
Meer informatie
Modelreeks: 2025 - 2026
Modelcode: 992
Laadvermogen: 395 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Interieurpakket Race-Tex uitgebreid leder
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Porsche Centrum Twente Birnieweg 9-11 7418HH DEVENTER, NL 0570232911 http://www.porschecentrumtwente.nl info@porschecentrumtwente.nl
Bedrijfsinformatie
Onze prijzen zijn inclusief 1 jaar Porsche Approved garantie (t.w.v. 1695 euro) . Daarnaast zorgen wij bij aflevering dat u minimaal 1 jaar of 15.000 KM onderhoudsvrij (o.a. onderhoudsbeurt, banden en remmen) kunt rijden. Zo kunt u zorgeloos genieten van uw Porsche.


Test: Porsche 911 GT3 Touring - voor wie de 911 S/T...
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.600 cc |
| Max. vermogen | 398 kW (542 pk) |
| Max. koppel | 570 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.580 x 1.850 x 1.310 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.670 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.065 kg |
| Inhoud bagageruimte | 135 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 312 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,0 s |
| Actieradius | 600 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,5 l/100km (1 op 9,5) |
| CO2-uitstoot | 250 g/km |
Opties
Porsche Centrum Twente
Birnieweg 97418 HH Deventer

















