

€ 179.900
| Bouwjaar | 2024 |
| KM stand | 15.879 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- Porsche Occasion garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 26 juni 2024 |
| APK | 26 juni 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 229.588 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Opties op dit exemplaar:
Elektrisch bedienbaar glazen schuifdak
SportDesign sideskirts
Modelaanduiding 911 in hoogglans zwart
Buitenspiegels gespoten in exterieurkleur
Sierlijsten zijruiten hoogglans zwart gespoten
Led-deurverlichting met 'PORSCHE'-logo
Exclusief ontworpen tankdop
PORSCHE-logo hoogglans zwart gespoten
Liftsysteem vooras
Sport Chrono Pakket incl. Porsche Track Precision App & bandentemperatuurweergave
Sportuitlaatsysteem (uitlaatpijpen in zwart)
Stuurbekrachtiging Plus
Brandstoftank van 84 liter
Wielen hoogglans zwart gespoten
Bandenafdichtmiddel en elektrische luchtcompressor
20-/21-inch Carrera S wielen
Porsche embleem op hoofdsteunen
Interieurpakket carbon mat met accenten zwart
Adaptieve sportstoelen Plus, elektrisch 18-voudig met geheugenpakket
Verwarmd GT sportstuur leder
Stoelventilatie voor
2-persoons achterbank
Gordels krijt
Dorpellijsten Carbon mat, verlicht
Opbergnet in de beenruimte
BOSE® Surround Sound System
Getinte HD-Matrix led-koplampen
Exclusive achterlichten
Privacybeglazing
Porsche Entry
Ionisator
Surround View with Active Parking Support
HomeLink® (garagedeur opener)
Voorbereiding Porsche Dashcam
Porsche InnoDrive inclusief adaptieve cruisecontrol
Lane Change Assist
Standaard is de 911 Carrera uitgerust met o.a.
Wielkern met monochroom Porsche logo
Anti-diefstal wielbouten
Bandenspanningscontrole (TPM)
Stoelverwarming voor
ISOFIX-bevestiging voor kinderzitje op bijrijdersstoel
Zonder achterbank
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
6-cilinder boxermotor met twin-turbo, cilinderinhoud: 3,0 liter
8-traps Porsche Doppelkupplung (PDK)
Achterwielaandrijving
Porsche Active Suspension Management (PASM)
Uitlaatsysteem met 2 buisvormige uitlaatsierstukken bevestigd aan de bumper (in roestvrij staal)
Stuurbekrachtiging
Remsysteem met remklauwen zwart
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met regensensor
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Stuur met handmatige voor- en achterverstelling en hoogteverstelling
Instrumentenwijzerplaat zwart
Dakbekleding en A-/B-/ C-stijlbekleding in stof
Sportieve pedalen en voetsteun in zwart
Dorpellijsten geborsteld aluminium met modelaanduiding
Lane Keep Assist
Waarschuw- en remassistentie incl. bescherming van voetgangers
Noodoproepsystemen eCall en bCall
Detectie van bewustzijn van de bestuurder
Twee-zones automatische klimaatregeling
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Licht Design Pakket
Alarmsysteem met interieurbewaking
Airbags
Gordelwaarschuwingssysteem voor bestuurder en voorpassagier en systeem voor achterbank
Smartphone-opbergruimte met draadloos opladen (tot 15 W)
Voice Control
Digitale radio
Apple CarPlay & Android Auto (Draadloos)
USB-C snellader
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 90 liter brandstoftank
- Achterlichten exclusive
- Bandenvulmiddel met elektrische compressor
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels gespoten
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch bedienbaar glazen schuifdak
- Exclusive Design tankdop
- koplampreiniging
- Lane change assist
- Led-matrix koplampen getint inclusief PDLS Plus
- Lichtmetalen velgen 19"
- Liftsysteem vooras
- Modelaanduiding 911 hoogglans
- Porsche Entry & Drive
- PORSCHE logo led-deurverlichting
- Porsche logo zwart
- Sierlijsten rond zijruiten zwart hoogglans
- Sport Chrono Pakket incl. mode switch schakelaar
- SportDesign side skirts
- Sportuitlaatsysteem donkerbrons
- Stuurbekrachtiging Plus
- Surround View met Active Parking Support
- Wielen zwart hoogglans gespoten
Infotainment
- Audio-installatie
- BOSE Surround Sound System
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Adaptieve sportstoelen Plus
- Dorpellijsten carbon, met verlichting
- Gordels krijt
- Homelink (garagedeur opener)
- Interieurpakket carbon mat
- Ionisator
- Porsche embleem op hoofdsteunen voor
- Porsche InnoDrive inclusief adaptieve cruise control
- Stoelventilatie voorstoelen
- Stuur verstelbaar
- Voorbereiding Porsche Dashcam
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- 2 persoons achterbank
- 20-/21-inch carrera s wielen
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Matrix led koplampen
- microvezel bekleding
- multimedia scherm middel
- Opbergnet beenruimte
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Variabele stuuroverbrenging
- WiFi
Meer informatie
Modelreeks: mei 2024 - 2026
Modelcode: 992
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Porsche Centrum Twente Birnieweg 9-11 7418HH DEVENTER, NL 0570232911 http://www.porschecentrumtwente.nl info@porschecentrumtwente.nl
Bedrijfsinformatie
Onze prijzen zijn inclusief 1 jaar Porsche Approved garantie (t.w.v. 1695 euro) . Daarnaast zorgen wij bij aflevering dat u minimaal 1 jaar of 15.000 KM onderhoudsvrij (o.a. onderhoudsbeurt, banden en remmen) kunt rijden. Zo kunt u zorgeloos genieten van uw Porsche.


Test: Porsche 911 GT3 Touring - voor wie de 911 S/T...
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cc |
| Max. vermogen | 291 kW (396 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.570 x 1.850 x 1.300 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.495 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Inhoud bagageruimte | 135 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 294 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,9 s |
| Actieradius | 623 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,1 l/100km (1 op 9,9) |
| CO2-uitstoot | 233 g/km |
Opties
Porsche Centrum Twente
Birnieweg 97418 HH Deventer

















