

Porsche 911
Cabrio 3.8 Carrera S | 997.2 | PDK | Sportuitlaat
€ 69.9502010105.265 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 18 maart 2010 |
| APK | 9 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 129.674 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Ontdek het beste van twee werelden: de legendarische, pure 911-rijbeleving gecombineerd met de modernste techniek van de geliefde 997.2-generatie. Met zijn atmosferische 3.8 liter zescilinder boxermotor, de sublieme PDK-automaat en een inschakelbare sportuitlaat is deze Carrera S Cabriolet een absoluut liefhebbersobject.
De auto is met uiterste zorg bereden en onderhouden, wat direct terug te zien is aan de lak, het interieur en de sluitende historie. De kilometerstand van 105.265 km is volledig aantoonbaar. Een unieke kans om een waardevaste, betrouwbare en fantastisch uitgevoerde 997.2 Carrera S in bezit te krijgen.
Wordt dit jouw nieuwe droomauto? Heb je vragen of wil je deze eyecatcher in het echt bewonderen? Ons team staat te trappelen om je te helpen! Je bereikt ons razendsnel via:
* WhatsApp of telefoon: 013-2045100
* E-mail: sales@dtmobility.com
Natuurlijk staat de koffie ook altijd klaar in onze showroom in Oisterwijk.
Zekerheid voorop: Elke auto in onze collectie moet aan onze strenge kwaliteitseisen voldoen. Daarom krijgt iedere wagen pas een plekje in de showroom na onze uitgebreide 111-punten check. Zo ga jij met een gerust hart de weg op!
Even een check: We hebben deze advertentie met veel zorg voor je gemaakt. Toch kan er per ongeluk weleens een klein detail of optie afwijken. Twijfel je ergens over? Laat het ons weten, dan kijken we het direct voor je na! (Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend).
Modelreeks: 2008 - 2012
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 405 kg
Wielbasis: 235 cm
Interieurkleur: Donker bruin
CO₂-uitstoot (NEDC): 242 g/km
Fijnstofuitstoot: 2 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 15,5 l/100km (1 op 6,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Porsche AG Porscheplatz 1 D-70435 Stuttgart, NL (+49)-0711-911-0 https://www.porsche.com/international/ info@porsche.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.800 cc |
| Max. vermogen | 283 kW (385 pk) |
| Max. koppel | 420 Nm |
| gewicht | 1.515 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 300 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,7 s |
| Actieradius | 621 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 15,4 l/100km (1 op 6,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| CO2-uitstoot | 242 g/km |
| Energielabel | G |




