

Porsche 911
991 - 3.8 CARRERA 4S CABRIO
€ 99.991201391.407 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 20 juni 2013 |
| APK | 26 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 167.399 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Prijs:€ 99.991
Km-stand: 91.407
Datum deel 1: 06-2013
Kleur exterieur: Agaatgrijs metallic
Kleur interieur: Zwart volleder
Carrosserie: Cabrio
Kleur cabriodak: Zwart
Vermogen: 400pk
Brandstof: Benzine
Transmissie: PDK
BTW verrekenbaar: Nee
Bijzonderheden:
Onderhoudshistorie (deze Porsche is volledig Porsche dealer onderhouden):
13.323km | Porsche Zentrum Ulm
18.045km | Universeel
62.064km | Porsche Centrum Gelderland
77.229km | Porsche Centrum Twente
86.787km | Porsche Specialist Paul Geeris
90.844km | Porsche Specialist Paul Geeris
De belangrijkste opties van deze Porsche 911 :
INTERIEUR
EXTERI**EUR**
INFOTAINMENT
VEILIGHEID
MECHANISCH
U kunt ons 7 dagen per week bellen voor meer informatie of een bezichtiging.
Informatieaanvraag via email, Whatsapp of SMS is natuurlijk 24/7 mogelijk
Met vriendelijke groet,
C A R W O R L D C L A S S I C S . C O M
Weerhuisweg 1
6226 NC Maastricht
Telefoon: 043-2057921
Email: info@carworldclassics.com
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie.
Modelreeks: 2012 - 2016
Modelcode: 991
Laadvermogen: 445 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Zwart leder
Aantal eigenaren: 2
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Inbegrepen afleverpakket: Servicepakket
Fabrikant: Carworldclassics Maastricht - Weerhuisweg 1 - 6226 NC - Maastricht -, NL 043-2057921
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.800 cc |
| Max. vermogen | 294 kW (400 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| gewicht | 1.510 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.955 kg |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 294 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,5 s |
| Actieradius | 739 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,8 l/100km (1 op 7,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,2 l/100km (1 op 10,9) |




