

Porsche 718 Boxster
2.0 Style Edition, Burmester, PDLS,
€ 94.950202318.350 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 15 juni 2023 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Porsche 718 Boxster 2.0 Style Edition, Burmester, PDLS,
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Porsche 718 Boxster Style Edition, modeljaar 2023, afgehaald op 15-06-2023. Een zeer mooie auto met slechts één eigenaar sinds nieuw en een lage kilometerstand van 1.835 km. Laatste onderhoudsbeurt uitgevoerd bij Porsche Center op 03-11-2025 bij 16.432 km.
De auto is elegant uitgevoerd in Crayon met een zwart interieur en zwarte details. Naast de standaarduitrusting van de Style Edition is de auto voorzien van een zwart lederen interieur met contrasterende stiksels in Crayon, veiligheidsgordels in Crayon en rolbeugels in de exterieurkleur, wat zorgt voor een stijlvolle en harmonieuze uitstraling.
De uitrusting is zeer compleet en omvat onder andere 14-voudig verstelbare comfort sportstoelen, Burmester High-End Surround Sound System, Power Steering Plus, LED-koplampen met PDLS, verwarmd GT-sportstuurwiel in leer, Sport Chrono-pakket en Porsche Entry & Drive.
De Porsche 718 Boxster is een van de populairste roadsters op de markt en biedt een rijervaring die maar weinig auto's kunnen evenaren. De middenmotor zorgt voor een uitzonderlijk evenwichtige gewichtsverdeling, wat samen met de precieze besturing en het lage zwaartepunt een direct en betrokken gevoel achter het stuur creëert. De open carrosserie versterkt deze ervaring nog verder en laat de bestuurder dichter bij de weg en het karakteristieke motorgeluid komen. Tegelijkertijd biedt de Boxster indrukwekkend gebruiksgemak in het dagelijks leven met veel comfort, een goede bagageruimte voorin en achterin, en de kwaliteit en precisie die kenmerkend zijn voor Porsche.
Crayon
Lederen interieurpakket in zwart, contrasterende stiksels Crayon
Brandstoftank van 64 liter
Bandenkit en elektrische luchtcompressor
Porsche Doppelkupplung (PDK)
Vergrendelbare wielbouten "PORSCHE"-logo in satijnzwart
Rolbeugels in carrosseriekleur
Opbergnet in de voetenruimte van de passagier
Porsche Entry & Drive
Lichtdesignpakket LED-koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Powersteering Plus
Elektrisch inklapbare buitenspiegels inclusief instapverlichting
GT-sportstuurwiel in leer
Burmester® High-End Surround Sound System
Adaptieve sportstoelen (14-voudig elektrisch) met geheugenfunctie
Navigatie inclusief Porsche Connect
Sport Chrono-pakket inclusief modusselector
Sportdesignpakket
Veiligheidsgordels in Crayon
Lederen zonnekleppen
Koplampen Ruitensproeierdoppen in carrosseriekleur gespoten
Getinte achterlichten
Deze auto staat in Zweden, de prijs is inclusief BPM, BTW, transport naar NL, NL kenteken.De auto wordt in Nederland gepoetst en optioneel voorzien van een Keramische coating van Riwax.
6 maanden instapgarantie
BTW auto.
Optioneel garantiepakket (€750,-):
12 maanden BOVAG garantie
BOVAG 40 punten check
Volle tank brandstof
Wij zijn gespecialiseerd in de import van auto's uit Zweden. Is dit niet de juiste uitvoering of heeft u hem liever met andere opties of in een andere kleur? Wij kunnen u helpen met het zoeken van de juiste auto.Kijk voor meer informatie op onze website.
Wijtos Automotive
Zuiderlaan 28c
6905AE Zevenaar
0651840523
info@wijtos.nl
wijtos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.988 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| gewicht | 1.365 kg |
| Topsnelheid | 275 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |





