

Porsche 718 Cayman
/ Leder / Bose / Historie / 62.000km
€ 59.900201862.571 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 9 maart 2018 |
| APK | 9 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 86.989 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Werkelijk super mooie Cayman die echt de moeite waard is! Uiteraard scherp geprijsd maar als u op zoek bent naar een topper? Dan hebben wij hem staan!
Geadverteerde prijs is inclusief ons basis afleverpakket, bestaande uit:
- Geldige APK
- Vloeistofcontrole + 40 punten check
- Reconditionering exterieur en interieur
Wij adviseren u bij aanschaf van deze occasion te kiezen voor ons Premium BOVAG afleverpakket á € 595,-. Dit ter voorkoming van verrassingen en bent u verzekerd van een perfect afgeleverde auto!
Premium BOVAG afleverpakket (extra t.o.v. Basis afleverpakket € 595,-):
- 12 maanden BOVAG garantie (op auto's met vraagprijs vanaf € 4.500)
- Complete kwaliteitscontrole
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Distributieriem wordt vervangen indien deze binnen een jaar aan vervanging toe is
- Banden met een profieldiepte minder dan 3 mm. worden vervangen voor nieuwe banden
- 1 jaar mobiliteitshulp in heel Europa
- € 45,- aan brandstof
Inruil/taxatie:
Voor een inruilindicatie gaat u naar onze website (www.moermanjansen.nl) en klikt u op 'Inruilwaarde berekenen'.
Bij een bezoek aan onze showroom ontvangt u, in vrijwel alle gevallen, direct een offerte zodat u precies weet waar u aan toe bent.
Proefrit:
Bij serieuze interesse behoort een proefrit altijd tot de mogelijkheden. Proefritten ter oriëntatie zijn niet gewenst.
Deze Porsche 718 Cayman gaat met gemak nog vele, vele, vele tienduizenden kilometers mee. Energiek rijgedrag, fraaie uitstraling en een plezier om in te rijden, deze Porsche 718 Cayman. De aandrijving van deze Porsche wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Dankzij de stoelverwarming heeft u in deze auto nooit meer last van een koude rug of koude benen. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de rijke uitrusting horen ook 20 inch lichtmetalen velgen, adaptief dempingsysteem, warmtewerend glas, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met het navigatiesysteem met harde schijf kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De audiobediening op het stuur is niet alleen handig en praktisch, maar draagt ook bij aan de veiligheid onderweg. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Porsche 718 Cayman prima parkeersensoren die u een handje helpen. De uitrusting van deze auto is met sportstuur met schakelpaddels, cruise control, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Porsche 718 Cayman is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg.
Meer weten over deze sportwagen? Onze verkoopadviseur maakt graag een afspraak voor meer informatie of een proefrit!
Modelreeks: 2016 - 2025
Modelcode: 982
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 20
Laadvermogen: 345 kg
Wielbasis: 248 cm
Interieurkleur: Standaard zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 158 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,5 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Controle vloeistoffen, geldige APK (nieuwe APK indien noodzakelijk)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Porsche AG Porscheplatz 1 D-70435 Stuttgart, NL (+49)-0711-911-0 https://www.porsche.com/international/ info@porsche.de
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Neem voor meer informatie contact op met Robin Doruijter
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.988 cc |
| Max. vermogen | 220 kW (300 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.379 x 1.801 x 1.295 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.340 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.685 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 275 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 s |
| Actieradius | 782 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 158 g/km |
| Energielabel | F |





