We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 5008
1.2 PureTech Automaat Nieuwe Distributieriem 7 persoons
Stijlvolle vormen en een verzorgd interieur maken u meteen duidelijk dat u hier met een Franse auto te maken hebt. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Met de derde zitrij heeft u alle ruimte om extra passagiers mee te nemen. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Uw smartphone wordt een dashboard, met alle functies in beeld. Dankzij Connected Services en de speciale app. U bedient het navigatiesysteem en het audiosysteem via knoppen op het stuur, of zelfs met uw stem. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Ook handig is de draadloze telefoonlader. Zonder snoeren en kabels uw smartphone bijtanken! Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Parkeersensoren zijn een waardevolle toevoeging aan deze auto. De sensoren waarschuwen tijdens het parkeren en voorkomen schade aan de auto. U bent in deze Peugeot ook voorzien van regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Peugeot 5008 Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
De auto verkeert in een zeer goede staat.
Word standaard geleverd met 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak 12 maanden bovag garantie heeft een meerprijs van 595 euro.
Distributieriem reeds vervangen!
Voorzien van 4 seizoenen banden.
We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
2 stoelen op derde rij
Binnenspiegel automatisch dimmend
Draadloze telefoonlader
Navigatie full map
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
Chroom delen exterieur
Veiligheid
Stuurhulp
Overig
3 maanden garantie
APK
bluetooth
financiering mogelijk
inruil mogelijk
zeer nette auto
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 745 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Wilt u een inruilvoorstel doen dan ontvangen wij deze het liefst op onze whatsapp dit kan op 0481350031 of ga naar www.deaamautos.nl en klik op het whatsapp logo dan kunt u rechtstreeks een berichtje sturen!
Voor een uitgebreid overzicht van onze autos kunt u kijken op www.deaamautos.nl
Proefrit en of bezichtiging uitsluitend of afspraak.
Kom jij niet uit de buurt maar wil je toch een optimale service.
Wij werken samen met autotrust dan kan je door nederland terecht bij een bovag garage bij je in de buurt.
Wil je meer weten over de 12 maanden bovag garantie neem dan contact op met 1 van onze verkopers!
Disclaimer Let op:
Al onze advertenties worden met veel zorg samengesteld.
Mochten er fouten in de advertenties staat kunnen hier geen rechten worden ontleend.
Controleer daarom voor verkoop altijd de opties die voor jou belangrijk zijn.