
Peugeot 5008
1.2 Hybrid 136 Allure | Automaat | Navigatie | Camera | 7 Persoons | Trekhaak | Mild Hybrid | Apple carplay |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 7 januari 2025 |
| APK | 7 januari 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 34.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Laat u veroveren door de charmes van deze puur Franse auto. Zuinig, slim en milieuverantwoord! Deze hybride auto combineert een verbrandingsmotor en een elektromotor: voordelig rijden en gunstig in onderhoud. Nooit meer koude handen of koude vingers in de auto. Stuurverwarming zorgt ervoor dat het stuur behaaglijk warm aanvoelt. Slim en gemakkelijk, zo'n derde zitrij! Tot de uitrusting van deze Peugeot behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Het digitale dashboard geeft een nauwkeurig en makkelijk overzicht van alle belangrijke functies. De 360 graden camera op deze auto is een innovatieve functie die de obstakels rondom de auto in beeld brengt voor een optimaal zicht. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Een smartphone met internetverbinding legt eenvoudig overal contact met de auto. U kunt functies activeren en de conditie van de auto monitoren. Een goede veiligheidsvoorziening is de spraakbediening en stuurbediening voor belangrijke functies. De auto is natuurlijk voorzien van een full map navigatiesysteem en het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit dankzij DAB-ontvangst. De uitrusting van deze Peugeot is met electronic climate control, draadloos opladen, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en bagage afdekhoes behoorlijk compleet. U geniet nog meer van het rijden met uw Peugeot omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. Als u nieuwsgierig bent naar deze Peugeot 5008, neem dan snel contact met ons op.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm standaard
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Hemelbekleding donker
Uitrusting
- Achteruitrij assistent
- Airco separaat achter
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bagagedek
- Buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- Geluidsisolerend glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overige
- Dual view functie
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2024 - jun. 2025
Referentienummer: 2768697
Maten en gewichten
Laadvermogen: 670 kg
Wielbasis: 290 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1780 kg
Verwachtte leveringsdatum: 10-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 05-12-2024

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.900 x 1.740 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.680 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 348 - 2.232 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Broekhuis Hengelo Opel-Peugeot
Steenzoutweg 167554 RN Hengelo





































