

Automatisch
Elektro/Benzine
SUV
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 51.026 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Met een auto als deze Peugeot 5008 komt u absoluut goed voor de dag. Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. Een fraai voorbeeld van een hybride auto. Zuinig in brandstof door de pittige elektromotor en maximale actieradius dankzij de verbrandingsmotor. Wordt dit uw nieuwe auto? We verwelkomen u graag om u deze 5008 te laten zien, en dan leggen we u ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 19" lichtmetalen velgen 'BREDA'
- 19'' lichtmetalen velgen LULEA
- Dakrails glanzend zwart
- Donkergetinte ruiten achter & donkergetinte achterruit
- Glanzend zwarte dakrails
- Koplampen met PEUGEOT LED-technology met 3 lichtklauwensignatuur
- LED achterlichten met 3 lichtklauwensignatuur
- Panoramic navigation Pack
- Zwartgelakte wielkastranden voor en achter
Interieur
- 2de rij: verschuifbare zittingen (60/40) met neerklapbare rugleuningen
- 3de rij: neerklapbare zittingen met Easy access naar derde zitrij
- Bagageafdekrolhoes
- Bekleding Stof/kunstleder
- Leder bekleed multifunctioneel stuurwiel
- Opbergruimte onder laadvloer
- Seat Pack
Uitrusting
- Pack Safety Plus
- 6 airbags (adaptieve front-, zij- en window-airbags)
- 360° Vision & Drive Assist Pack
- Bandenreparatieset
- Climate control (3-zones) incl. bedieningspaneel op 2de zitrij
- Elektrische handrem + Hill start Assist
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels met instapverlichting
- Keyless entry (proximity) and start
- Laadkabel geschikt voor 11kW 3 fase laden (specifiek voor elektrisch)
- Onboard lader 11kW 3 fase (specifiek voor elektrisch)
- Peugeot Connect SOS
- Peugeot i-Connect (DAB radio, Bluetooth (verbinding voor 2 smartphones), Draadloos Mirror Screen, Apple CarPlay / Android Auto)
- Peugeot Panoramic i-Cockpit met zwevend Display Dual 10'' HD
- VisioPark 1 : Parkeerhulp achter inclusief HD achteruitrijcamera
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 2729912
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 964 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 748 kg
Wielbasis: 290 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1700 kg
Interieur: Bekleding Stof/kunstleder

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.900 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.600 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.348 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 964 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
| Energielabel | B |
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle













