
Peugeot 5008
1.2 PureTech Blue Lease Executive|1e eig.|Dis=V.V
€ 15.2502020182.756 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | SUV (5 deuren) |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 7 |
Datum eerste toelating | 10 juli 2020 |
APK | 10 juli 2026 |
BTW aftrekbaar | ja |
Catalogusprijs | € 40.320 |
Wegenbelasting/3mnd | € 217 - € 240 |
Deze leuke, nette en enorm goed / dealer onderhouden 5008 7 zitter is voorzien van een automaat en de distributie is v.v bij +-140xxxkm en hoeft pas weer bij de 240xxxkm
Onlangs een beurt gehad! NAP!
Dit is echt een buitengewone zakenauto. Elke kilometer voelt een beetje als vakantie. Deze auto is uitgerust met een driecilinder motor en een automatische transmissie. De derde zitrij in deze Peugeot 5008 is een uitkomst. In één handomdraai nog eens twee plaatsen erbij! De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Zodra u naar de 'R' schakelt, gaat de parkeerhulp met achteruitrijcamera in werking en heeft u een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Het infotainmentsysteem bedient u met uw vingers of met uw stem, met dank aan de geïntegreerde stembediening. Als u 'm vraagt 'hoe gaat het?' geeft deze auto zelf het antwoord. Via de app op uw smartphone. U checkt de meters waar u maar wilt, of activeert diverse functies alvast. Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem. Extra opties op deze auto zijn: automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.
In de Peugeot 5008 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Met voorzieningen als accident avoidance system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Peugeot 5008. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
**12 MAANDEN GARANTIE MOGELIJK**
U kunt bij ons ook uw auto aankopen doormiddel van een financiering in samenwerking met DMF krediet!
Deze uiterst nette en technisch goed gecontroleerde occasion is klaar voor een nieuwe eigenaar!
Onze occasions krijgen indien nodig een nieuwe APK en een service beurt bij aflevering.
Om teleurstellingen te voorkomen, gelieve even contact opnemen voor u vertrekt voor een bezichtiging/proefrit met onze afdeling verkoop 072-5719110 / 06-45766312 (ook via whatsapp)
Heeft u geen tijd of kunt u niet naar ons toe komen? dan zijn wij bereid (in overleg) om uw nieuwe auto bij u thuis af te leveren!
Proefrit aan huis is mogelijk (in overleg)
Wij houden geen auto's vast zonder bezichtiging en/of aanbetaling. ( Wegens slechte ervaringen. )
Wij zien u graag bij Autoservice Beco.
Wij verkopen diverse occasions die afgeleverd worden met nieuwe APK en eventuele Autotrust Garantie.
INRUIL VAN UW OUDE AUTO IS ALTIJD MOGELIJK!
Voor onze voorraad occasions neemt u een kijkje op www.autoservicebeco.nl
Kom gerust eens langs en bespreek de mogelijkheden onder het genot van een kopje koffie.
Bel voor een afspraak met de afdeling verkoop 072-5719110 / 06-45766312 (ook via Whatsapp)
Bennie Vontsteen.
Afdeling in/verkoop.
Ons adres:
De Overtoom 16.
1703RE Heerhugowaard.
Autoservice Beco.
Wij zijn te herkennen aan de grote gele en blauwe vlaggen.
Autoservice Beco is al bijna 30 jaar een begrip.
de optielijst is informatief en niet bindend kunnen kleine afwijkingen bevatten.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 765 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket: Onze Service: Onze occasions worden altijd afgeleverd met een nieuwe APK, vloeistoffen controle, (2 maanden huisgarantie op draaiende delen van de motor en versnellingsbak voor occasions vanaf EUR2500,-en 200.000km) en eventuele uitbreiding van uw garantie is mogelijk van 6, 12 of soms wel tot 24 maanden! Onze extra service aan u is dat uw APK keuring het volgende jaar gratis is!
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | SUV (5 deuren) |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 7 |
Aandrijving | Voorwiel |
Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
Aantal cilinders | 3 |
Cilinderinhoud | 1.199 cc |
Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
Max. koppel | 230 Nm |
Lengte x breedte x hoogte | 4.641 x 1.844 x 1.646 mm |
Draaicirkel | 11,2 m |
Massa | 1.405 kg |
Max. toelaatbare massa | 2.170 kg |
Aanhangermassa geremd | 950 kg |
Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
Inhoud bagageruimte | 780 - 1.940 l |
Inhoud brandstoftank | 56 l |
Topsnelheid | 196 km/h |
Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
Actieradius | 1.120 km |
Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
CO2-uitstoot | 115 g/km |
Energielabel | C |