

Peugeot 407
1.8-16V Premium
€ 3.2502009132.641 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 september 2009 |
| APK | 30 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.188 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 217 - € 240 |
Deze auto wordt voorzien van een nieuwe APK en afleveringsbeurt
Nieuw: Ja
Wielbasis: 273 cm
Emissieklasse: Euro 4
Referentienummer: 1914
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.749 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.676 x 1.811 x 1.445 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.375 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.980 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Inhoud bagageruimte | 407 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 857 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,5 l/100km (1 op 9,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 181 g/km |
| Energielabel | C |


