
Peugeot 407
Coupé 2.2-16V Pack - LEDER - CLIMA - CRUISE - XENON -
€ 2.4002007240.791 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handmatig |
Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Datum eerste toelating | 12 april 2007 |
APK | 13 april 2025 |
BTW aftrekbaar | nee |
Catalogusprijs | € 46.115 |
Wegenbelasting/3mnd | € 243 - € 268 |
Scherm radio/navigatie werkt niet, blijft op Peugeot logo hangen.
Een keurige auto, dat is deze Peugeot 407 Coupé, die 240791 kilometer heeft gelopen. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder benzinemotor en de handgeschakelde zesversnellingsbak. De auto is voorzien van leren bekleding - een fraaie en sfeerverhogende extra. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, donker getint glas achter, elektrisch bedienbare ramen voor en metallic lak.
Electronic climate control verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. Ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.
Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 407 Coupé is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Als extra optie is deze auto voorzien van een bandenspanningscontrolesysteem. Dat betekent: meer veiligheid en minder kosten.
Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Modelreeks: okt. 2005 - jun. 2008
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bij Autobedrijf Gert van den Berg bent u met uw auto aan het juiste adres. Met ruim 30 jaar ervaring bedienen wij onze klanten in de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's van alle merken. Ook hebben wij 4 monteurs in de werkplaats die met liefde voor hun vak uw auto verzorgen met betrekking tot onderhoud, reparaties, schades en glasschades. Kijk op www.autobedrijfgertvandenberg.nl voor ons actuele aanbod en voor de openingstijden! We helpen u graag onder het genot van een kop koffie of thee! De complete fotoreportage kunt u bekijken op onze website.
Autobedrijf Gert van den Berg werkte tot voor kort met all incl. prijzen en dat hield in dat de prijs waar de auto voor te koop stond incl. onderhoud, garantie etc. was, maar omdat de markt heel erg is veranderd en we toch transparant willen blijven hebben we drie afleveringspakketten gemaakt:
- Pakket 1 ; Bij pakket 1 kiest u voor de meeneemprijs maar de auto heeft dan wel minimaal een half jaar apk, krijgt een afleveringsinspectie en de auto gaat keurig van binnen en buiten gereinigd de weg op voor 195,00.
- Pakket 2 ; Als u voor pakket 2 kiest krijgt u extra zekerheid op het mechanisch gedeelte van de motor en de versnellingsbak in de vorm van drie maanden garantie op deze delen en is incl. pakket 1 voor 595,00.
- Pakket 3 ; Full-service, u krijgt de auto met een onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden BOVAG garantie, van binnen en buiten geheel gereinigd en minimaal een halve tank brandstof. Deze prijs is een indicatie en afhankelijk van het type auto vanaf 995,00.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Voor de huidige beschikbaarheid van dit voertuig vragen wij u contact met ons op te nemen.
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handmatig |
Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aandrijving | Voorwiel |
Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
Aantal cilinders | 4 |
Cilinderinhoud | 2.230 cc |
Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
Max. koppel | 217 Nm |
Lengte x breedte x hoogte | 4.820 x 1.870 x 1.400 mm |
Draaicirkel | 11,7 m |
Massa | 1.500 kg |
Max. toelaatbare massa | 1.940 kg |
Aanhangermassa geremd | 1.390 kg |
Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
Inhoud bagageruimte | 400 l |
Inhoud brandstoftank | 66 l |
Topsnelheid | 222 km/h |
Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
Actieradius | 758 km |
Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,2 l/100km (1 op 8,2) |
Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
Brandstofverbruik gecombineerd | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
Energielabel | D |