
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Peugeot e-308
GT EV 54 kWh Panoramadak, 360 camera
€ 29.850202427.808 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 september 2024 |
| APK | 4 september 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.199 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Omschrijving
In uitstekende staat verkerende e-308. zéér complete uitvoering. 1e eigenaar. dealeronderhouden. Nationale AutoPas. inruil is mogelijk.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- zelfstandige rijstrookwissel
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Gelaagde zijruit(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- 18" Lichtmetalen velgen "ELECTRA"
- Bekleding Alcantara/kunstleder (DBFX)
- Blanc Okenite (M0SU)
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Panoramisch schuifdak (TC07)
- PEUGEOT i-Connect Advanced Nav (ZJ53)
- Verwarmde voorstoelen (WAEP)
- 10" capacitief touchscreen
- 11 kW lader
- 360 Vision & Drive Assist Plus Pack (J6QP)
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader (E301)
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Peugeot Connect SOS (ZJEW)
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitparkeer waarschuwing
- Vision Pack (Rijstrooksensor met correctie, zelfstandige rijstrookwissel)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2023 - feb. 2025
Aandrijving
Actieradius: 412 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 451 kg
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 88 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 498 km actieradius per uur
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15 kWh/100km
Historie
Aantal eigenaren: 2
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Boere Kerkwetering 5 3421TS OUDEWATER, NL 0348561442 http://www.autobedrijfboere.nl info@autobedrijfboere.nl
Overige informatie
Bruikbare accucapaciteit: 51.3 kWh
Ingeschatte actieradius: 315 km
Ingeschat verbruik: 18.89 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 306 km
Actieradius praktijk winter: 264 km
Verbruik praktijk zomer: 18.59 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 22.27 kWh/100km
Verbruik combinatierit: 150 kWh/100km
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.850 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.659 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Inhoud bagageruimte | 412 - 1.323 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 412 km |
| Energielabel | A |
Opties
Automobielbedrijf Boere
Kerkwetering 5-63421 TS Oudewater



















