
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 308
Allure | 360 Vision & Drive Assist Pack | Elektrische parkeerrem | Extra getinte achterste zijruiten en achterruit

Peugeot 308
Allure | 360 Vision & Drive Assist Pack | Elektrische parkeerrem | Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
€ 41.475202610 km
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Elektro/Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 44.475 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Motion & Emotion, zeggen ze bij Peugeot. En daarmee onderstrepen ze hun positie als vooruitstrevend Frans automerk. Het gaat hier om een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Deze hybride auto heeft een sterke, zuinige elektromotor én een verbrandingsmotor. Kortom: uitstekende rijprestaties en een veel lager brandstofgebruik. Hoeveel gigabytes aan muziek wilt u meenemen? Met één stick in de usb-aansluiting kunt u uren en uren vooruit. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. Zoals u weet, liggen de autosleutels altijd onderin de boodschappentas die u sjouwt. Geen probleem bij deze Peugeot 308. De token in uw jaszak wordt van dichtbij gesignaleerd door de keyless entry en alle sloten gaan automatisch open. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn automatisch dimmende binnenspiegel en elektronische parkeerrem. Aan boord van deze Peugeot houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Een korte blik over uw schouder bij inhalen of afslaan is niet altijd genoeg. De actieve dodehoekdetectie helpt de veiligheid te vergroten. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door driver alert systeem en bandenspanningcontrolesysteem. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- 17’’ lichtmetalen velgen ‘BANGKOK’, afgewerkt in zwart Orbital met glanzende mat
- Achterbumper met afwerking onderkant glanzend zwart
- Buitenspiegelkappen glanzend zwart
- Glanzend zwarte strip tussen achterlichten
- Grille in carosseriekleur
- Op Berline: metaallak Bleu LAGOA als standaard carrosseriekleur
- Op SW: metaallak Bleu INGARO als standaard carrosseriekleur
Infotainment
- Audiosysteem met zes speakers
Interieur
- Bekleding Stof/kunstleder TREMEZZO, afgewerkt met stiksels in Quartz
- Bekleding stof RENZO, afgewerkt met stiksels in oranje Sunrise
- Bestuurderstoel met aanpasbare lendensteun
- Compact, met leder bekleed stuurwiel met geïntegreerde multimediabediening
- Dashboard met afwerking in korrelstructuur en grijze sierlijst
- Kunstleder armsteunen afgewerkt met grijs stiksel
- Portierbekleding in grijze gemêleerde stof, en matzwarte handgrepen
- Portierbekleding met afwerking in korrelstructuur en matzwarte handgrepen
- Stof bekleding armsteunen in zwart
- Vier handgrepen boven de portieren
- Zacht dashboard bekleed met grijze gemêleerde stof, grijze stoffen decoratie en grijze sierlijst
Uitrusting
- 360 Vision & Drive Assist Pack
- Elektrische parkeerrem
- ISOFIX-bevestigingspunten voor drie kinderzitjes. Op de passagiersstoel en de buitenste zitplaatsen van de achterbank
- On-board charger 7,4kW
- 2 USB aansluitingen
- 10" touchscreen met Wireless Mirror Screen (Apple CarPlay / Android Auto
- 12V-aansluiting voorin
- Access & Navigation Pack
- Adaptieve cruise control / snelheidsbegrenzer met Stop&Go-functie
- Advanced Emergency Braking system
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Automatisch in- en uitschakelende ruitenwissers
- Bandenreparatieset
- Centrale vergrendeling met twee afstandsbedieningen
- Climate control met links/rechts geschedien regeling
- Elektrisch bedienbare achterportierruiten met sequentiële bediening en beveiliging tegen beknellen
- Gelamineerde en geluiddempende, getinte voorruit
- HD-achteruitrijcamera
- High Beam Assist
- Koplampen met PEUGEOT LED technologie met drie lichtklauwen als LED dagrijverlichting
- Laadkabel type 2 mode 3 Mennekes
- Lane change assist
- Op Berline: in twee delen (1/3-2/3) neerklapbare achterbankleuning
- Op SW: in 40/20/40 deelbare neerklapbare achterbankleuning
- PEUGEOT Connect One
- PEUGEOT i-Cockpit® met configureerbaar digitaal instrumentenpaneel
- Schakelaar voor twee rijmodi: Eco en Sport
- Stuur elektrisch bekrachtigd en in hoogte en diepte verstelbaar
- Twee USB-C aansluitingen (alleen voor opladen) achterin
- Uitgebreide verkeersbordherkenning en snelheidsaanbevelingen
- Verwarmbare en elektrisch bedienbare en inklapbare buitenspiegels
- Zes airbags, Adaptieve airbags bestuurder en voorpassagier uitschakelbaar voor voorpassagier ), zijairbags voor bestuurder en voorpassagier , gordijnairbags voor en achterin
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 2746155
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 467 kg
Wielbasis: 273 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1750 kg
Interieur: Bekleding stof RENZO, afgewerkt met stiksels in oranje Sunrise
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 143 kW (195 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 2.060 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.650 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.117 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.315 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 83 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,2 l/100km (1 op 45,5) |
| CO2-uitstoot | 51 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle












