

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 mei 2023 |
| APK | 26 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 42.216 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Prachtige Peugeot 308 1.2 PureTech GT uit 2023.
Auto word standaard afgeleverd met een nieuwe APK, vloeistoffencheck en complete check.
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Stelt u eisen aan stijl? Dan zal dit lederen interieur u bevallen. Of wilt u liever licht en ruimtelijk gevoel? Dan valt dit elektrisch bediend glazen panorama dak zeker bij u in de smaak. Weet u wat? U krijgt het met deze auto allebei! Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen. Deze hebben bovendien een massagefunctie, zodat bestuurder en bijrijder altijd fit en soepel uitstappen. In deze uitvoering is de 308 voorzien van mooie, maar ook functionele sportstoelen. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Perfect zicht bij nacht en slecht weer? Dat leveren de koplampen met matrix LED-verlichting. Tot de uitrusting van deze Peugeot behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met het digitale dashboard heeft u essentiële info in beeld. Altijd, overal. De 360 graden camera op deze auto wordt verzorgd door vier geavanceerde camera's. Het biedt garantie van uitstekende beeldkwaliteit. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Bedient u de auto liever met uw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. In één oogopslag weet u de complete systeemstatus van deze auto. Dankzij Connected Services. U bent in deze Peugeot ook voorzien van premium audiosysteem, navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, regensensor en keyless entry.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. De head-up display is een geweldige extra: ogen op de weg en toch alle belangrijke functies in beeld! Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. In deze Peugeot vinden we verder een dodehoekdetectie, accident avoidance system, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning.
Lijkt deze Peugeot u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Gelaagde zijruit(en)
- Matrix LED koplampen
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- Speciale kleur
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R18
Laadvermogen: 587 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal handzenders: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- BRONS (€ 300): BRONS: Dit afleverpakket bevat: 3 maanden huisgarantie. Algehele technische controle van de auto. Gecontroleerde km. stand. Nieuwe APK indien keuringsdatum binnen 3 maanden vervalt. Poetsbeurt inclusief Reiniging in- & exterieur. Tenaamstelling van de auto. Vloeistoffen check & bijvullen. Vrijwaring eventuele inruilauto.
- SILVER (€ 500): SILVER: Dit afleverpakket bevat: 3 maanden huisgarantie. Algehele technische controle van de auto. Gecontroleerde km. stand. Nieuwe APK indien keuringsdatum binnen 6 maanden vervalt. Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema. Poetsbeurt Reiniging in- & exterieur. Tenaamstelling van de auto. Vloeistoffen check & bijvullen. Vrijwaring eventuele inruilauto.
- GOLD (€ 750): GOLD: Dit afleverpakket bevat: 6 maanden huisgarantie. Algehele technische controle van de auto. Gecontroleerde km. stand. Nieuwe APK indien keuringsdatum binnen 6 maanden vervalt. Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema. Volle tank. Poetsbeurt Reiniging in- & exterieur. Tenaamstelling van de auto. Vloeistoffen check & bijvullen. Vrijwaring eventuele inruilauto.
Bedrijfsinformatie
Voor vragen, interesse of bezichtiging graag even bellen of berichtje sturen.
6 dagen per week geopend op afspraak!
Maandag t/m Zaterdag
! INRUIL MOGELIJK ! Graag ontvangen wij enkele duidelijke foto's van het in- exterieur, kilometerstand en vermeld daarbij eventuele beschadigingen en of mankementen. De foto's kunt u sturen via Whats'App 06-45085827.
* De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is om contact op te nemen voor opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden. Aan de optielijst kan geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Van Dam Automotive
06-45085827


Peugeot 308 vs. Toyota Corolla - Vergelijkende Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.850 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.263 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 412 - 1.323 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 896 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Energielabel | B |
Opties
Van Dam Automotive
Hoofdweg 43474 JE Zegveld











































