

Peugeot 308
SW 1.6 VTi Blue Lease - APK 6-27 - NAVIGATIE - TREKHAAK
€ 1.7772011248.536 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 maart 2011 |
| APK | 1 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.100 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Peugeot staat voor 'Motion & Emotion'. Autorijden met gevoelsbeleving dus. Zeer de moeite om te ervaren! De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Audiosysteem en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. U bent in deze Peugeot ook voorzien van buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 627 kg
Wielbasis: 271 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket: Pakket Standaard: De scherp geadverteerde prijs inclusief geldige apk, vloeistoffen controle, minimaal 5 liter brandstof. Vrijwaren van uw eventueel in te ruilen voertuig en het ter naam stellen van het aangekochte voertuig. Dit pakket heeft geen meerprijs. Aanvullend op dit pakket is in de meeste gevallen garantie af te sluiten via onze partner Autotrust. Vraag onze medewerkers naar de mogelijkheden en tarieven.
Afleveringsmogelijkheden:
Voor aanschaf van een occasion heeft u bij ons 2 mogelijkheden, u kiest voor:
• Pakket Standaard: De scherp geadverteerde prijs inclusief geldige apk, vloeistoffen controle, minimaal 5 liter brandstof. Vrijwaren van uw eventueel in te ruilen voertuig en het ter naam stellen van het aangekochte voertuig. Dit pakket heeft geen meerprijs. Aanvullend op dit pakket is in de meeste gevallen garantie af te sluiten via onze partner Autotrust. Vraag onze medewerkers naar de mogelijkheden en tarieven.
• Pakket Service: Pakket standaard inclusief servicebeurt. Prijs is variërend vanaf € 495,- tot € 695,- afhankelijk van het voertuig. Aanvullend op dit pakket is in de meeste gevallen garantie af te sluiten via onze partner Autotrust. Vraag onze medewerkers naar de mogelijkheden en tarieven.
Financiering en lease:
Wij werken samen met diverse lease en financieringsmaatschappijen die tegen scherpe maandbedragen en voorwaarden u aan aanbieding kunnen doen. Informeer via ons naar de mogelijkheden.
Nationale Auto Pas:
Omdat wij zijn aangesloten bij de Nationale Auto Pas worden alle auto’s geleverd met een NAP certificaat. Zo heeft u de garantie dat de kilometerstand juist is.
Afspraak:
Voor het maken van een afspraak om de auto te bezichtigen, of voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met Johan Ouwerkerk via 06-26162417 - 0411-678467 of Nard Strik 06-45088858.
Ons bedrijf:
Strik Auto's, opgericht in 1987, is al meer dan 38 jaar een begrip in Nederland biedt zijn auto's aan tegen zeer concurrerende prijzen. Kijk eens op onze website wij hebben altijd 100 occasions voor u op voorraad. Klanten beoordelen ons met een 9+ via klantenvertellen.nl, deze beoordelingen vindt u terug op onze website. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven, echter kunnen aan deze advertenties geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.815 x 1.555 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.922 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 600 - 2.149 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 189 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 937 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
| Energielabel | B |





