

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 maart 2012 |
| APK | 31 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 24.660 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Betrouwbare Peugeot 308 1.6 VTi met trekhaak, cruise control en automaat airco. Comfortabel en rijk uitgerust!
Peugeot 308 1.6 VTi Access | Trekhaak | Cruise | Airco
- Kenteken: KS-539-F
- Merk: Peugeot
- Model: 308
- APK tot: 31-05-2027
- Tellerstand: 167544 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 5FS
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1262 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 428 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Peugeot 308 1.6 VTi Access – Kenteken: KS-539-F
Deze auto is perfect als gezinsauto, woon-werkverkeer auto of betrouwbare dagelijkse auto.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit!
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Peugeot 308. Het is een auto uit 2012. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het audiosysteem is handig te bedienen vanaf het stuurwiel, wat bijdraagt aan een veilige autorit. De electronic climate control zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. En deze auto heeft ook met startonderbreker en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
? Belangrijkste kenmerken:
- Trekhaak – ideaal voor aanhanger of fietsendrager
- Cruise control – ontspannen rijden op lange afstanden
- Automatische airconditioning – altijd de juiste temperatuur
- Elektrische ramen voor én achter
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Comfortabele en ruime zitplaatsen
- Praktische en ruime kofferbak
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- Mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 553 kg
Wielbasis: 261 cm
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.820 x 1.500 mm |
| gewicht | 1.262 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.815 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 348 - 1.201 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 937 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg





























