

Peugeot 308
1.2 PureTech Blue Lease Navi Clima Apple Carplay Cruise
€ 9.4002020173.250 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2020 |
| APK | 27 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 22.549 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Voortreffelijke wegligging, een krachtige motor en een ruim, comfortabel interieur, dat zijn de eigenschappen waarmee de Peugeot 308 zijn uitstekende reputatie heeft verworven. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze Peugeot horen onder meer LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Navigatie, onderhoudsstatus, vergrendeling, audio... de mogelijkheden van remote services zijn haast oneindig. Ook deze auto laat zich bedienen en analyseren via uw smartphone! Onderweg kunt u veilig genieten van het audiosysteem en het full map navigatiesysteem. Want in deze Peugeot bedient u ze vanaf het stuurwiel of met uw stem. Nooit meer last van een slapende rechtervoet dankzij de uitgekiende cruise control! Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Met lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 308 samen. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken. U bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Als u nieuwsgierig bent naar deze Peugeot 308, neem dan snel contact met ons op.
Kijk voor meer occasions op www.lenferink.nl
Alle getoonde verkoopprijzen zijn meeneemprijzen inclusief lopende APK.
Optioneel bieden wij u diverse afleverpakketten.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Lenferink Auto's BV niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Modelreeks: 2017 - 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 557 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Stof 'meco' mistral
CO₂-uitstoot (NEDC): 101 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4 l/100km (1 op 25,0)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 1
Leaseprijs: € 124 p/m (financial lease, 72 maanden); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Neem voor meer informatie contact op met Harm voerman
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.250 x 1.800 x 1.457 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.178 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.735 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 420 - 1.228 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 1.204 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | B |




