
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 308
SW 1.6 Plug-in Hybrid 195 GT | 7,4 kW lader | Achteropkomend verkeer waarschuwing | Achteruitrijcamera

Peugeot 308
SW 1.6 Plug-in Hybrid 195 GT | 7,4 kW lader | Achteropkomend verkeer waarschuwing | Achteruitrijcamera
€ 49.40020260 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2026 |
| APK | 31 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 52.250 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Een van de sterkste Franse merken, al tientallen jaren. Motion & Emotion, zeggen ze bij Peugeot. Dit is een splinternieuwe auto, die nu uit voorraad leverbaar is. Goed voor het milieu, goed voor de portemonnee: hybride rijden biedt het beste van beide! Beide verwarmbare voorstoelen hebben een geavanceerde massagefunctie, zodat u ook na een lange rit soepel uitstapt. Net als uw bijrijder. De sportstoelen geven het interieur van deze 308 SW een super strakke en sportieve uitstraling. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Het glazen panoramadak geeft ook doordeweeks een vakantiegevoel. Wat een licht en zicht! Al is het nog zo fris, koude handen zijn verleden tijd door het verwarmd stuurwiel. De verlichting van de koplampen geeft het gevoel dat het altijd dag is. De slimme matrix LED-technologie past zich aan bij tegenliggers, zonder verlies van lichtkwaliteit. In deze Peugeot profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, sportinterieur, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Duik in de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u nodig heeft voor een comfortabele en veilige rit, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Dankzij de 360 graden camera op de auto, wordt manoeuvreren in smalle straatjes ineens veel eenvoudiger. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. In deze auto klinkt uw favoriete muziek nog beter dankzij het high performance audiosysteem. Natuurlijk behoren dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst ook tot de uitrusting van deze complete auto. Geavanceerde technische systemen houden tijdens elke rit het verkeer in de gaten en reageren op potentieel gevaarlijke situaties. Mis geen seconde van wat er voor u gebeurt: door de head-up display ziet u de weg én de ritinformatie! Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. In deze Peugeot vinden we verder een dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. Wordt dit uw nieuwe auto? We verwelkomen u graag om u deze 308 SW te laten zien, en dan leggen we u ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Glans exterieur delen
- Speciale kleur
Infotainment
- Telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- Sportief interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Microvezel interieurdelen
Uitrusting
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Matrix LED koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Voorstoelen verwarmd
- Achteruitrij assistent
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- Gelaagde zijruit(en)
- Geluidsisolerend glas
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overige
- 7,4 kW lader
- Hi-Fi FOCAL® Pack
- Andere metaalkleur
- Ergonomische voorstoel(en)
- Gelaagde voorruit
- Motorgeluid simulator
- Verlichte grille/strip
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 2782664
Maten en gewichten
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 27 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1750 kg
Verwachtte leveringsdatum: 10-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 31-03-2026
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.850 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.650 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.185 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.315 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 467 - 1.483 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,2 l/100km (1 op 45,5) |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Peugeot & Citroën Apeldoorn
Wagenmakershoek 27328 KL Apeldoorn












































