
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 308
SW 1.6 Plug-in Hybrid 195 GT | 7,4 kW lader | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium | Buitenspiegels elektrisch inklapbaar

Peugeot 308
SW 1.6 Plug-in Hybrid 195 GT | 7,4 kW lader | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium | Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
€ 45.900202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2026 |
| APK | 31 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 48.244 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Souplesse, comfort en prestaties zijn onlosmakelijk verbonden met Peugeot. Niet zomaar van A naar B, maar Motion & Emotion. U kunt deze nieuwe auto nu direct verkrijgen, want hij is op voorraad. Elektrisch rijden: zuinig, goedkoop en schoon. Maar soms net wat beperkt als het gaat om afstand. Daarom heeft deze hybride Peugeot 308 SW zowel een verbrandingsmotor als een elektromotor. Als dat geen perfecte combi is! Uitstekende zitsteun en een strakke look? Daar zorgen de sportstoelen voor! De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Het wijdse uitzicht door het glazen panoramadak maakt van elke rit een belevenis. Verblinding van tegenliggers is er niet meer bij, dankzij de koplampen met matrix LED-verlichting. En toch de kwaliteit van daglicht in het donker! De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, sportinterieur, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Het digitale dashboard stelt u in staat uw cockpitinterface te personaliseren. De 360 graden camera kan het blinde vlek probleem van de achteruitkijkspiegel oplossen, waardoor ongevallen worden voorkomen. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Oliepeil, bandenspanning, sloten en andere functies zijn via een speciale app overal te checken dankzij Connected Services. De sensatie van superieur geluid wordt geleverd door het high performance audiosysteem. Deze Peugeot is voorzien van dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst. Deze Peugeot biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Belangrijke ritfuncties permanent in uw zichtveld: dat is het voordeel van de head-up display. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg. Natuurlijk is dit een splinternieuwe auto en hij wordt dus geleverd met volledige fabrieksgarantie. Daarbij kunnen we u verschillende gunstige financieringsvormen aanbieden. We maken graag een afspraak met u.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Glans exterieur delen
Infotainment
- Telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Microvezel interieurdelen
- Sportief interieur
Uitrusting
- Buitenspiegels met verlichting
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Gelaagde zijruit(en)
- Achteruitrij assistent
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- Geluidsisolerend glas
- Matrix LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overige
- 7,4 kW lader
- Gelaagde voorruit
- Motorgeluid simulator
- Verlichte grille/strip
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modelcode: 308
Referentienummer: 2781338
Maten en gewichten
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1750 kg
Interieur: Antraciet
Verwachtte leveringsdatum: 08-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 31-03-2026
Coating: Geen
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 143 kW (195 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.850 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.650 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.185 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.315 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 467 - 1.483 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 2,0 l/100km (1 op 50,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 2,0 l/100km (1 op 50,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,2 l/100km (1 op 45,5) |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Peugeot Enschede
Haaksbergerstraat 1597513 EL Enschede






























