

Peugeot 308
1.2 GT | Automaat | Pano | Camera | Keyless | Focal | CarPlay | DAB
€ 24.450202312.199 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 december 2023 |
| APK | 18 juli 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Mocht u langs willen komen voor een bezichtiging of het maken van en proefrit dan adviseren wij u eerst contact op te nemen, dit om teleurstelling te voorkomen mocht de auto inmiddels zijn verkocht.
Deze auto kopen doormiddel van een financial lease? Geregeld binnen 24 uur!
Vraag een van onze adviseurs naar de mogelijkheden!
De prijs is all-inclusive, inclusief garantie, zonder verborgen kosten!
Heeft u nog vragen over deze auto of wilt u een afspraak maken voor een bezichtiging? Neem dan contact op.
-Overschrijven op locatie.
-Huidige auto inruilen in overleg.
Hoewel aan de informatie van op de website en aan al onze advertenties de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan All Rides niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Motion & Emotion, zeggen ze bij Peugeot. En daarmee onderstrepen ze hun positie als vooruitstrevend Frans automerk. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Essentiële functies activeren gaat met één druk op de knop: bij het elektrisch bediende glazen panorama dak én de elektrisch bedienbare achterklep. Donkere en koude maanden? U zit altijd goed dankzij de stoelverwarming. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
U leest alle belangrijke functies helder af dankzij het digitale dashboard. Met de 360 graden camera op deze auto wordt parkeren in smalle parkeerplekken een makkie dankzij het optimale zicht dat het apparaat levert. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl u uw ogen op de weg houdt, bedient u de auto met uw stem. De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Ook is de Peugeot uitgerust met: premium audiosysteem, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. De head-up display is een geweldige extra: ogen op de weg en toch alle belangrijke functies in beeld! Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Peugeot bovendien accident avoidance system, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u met deze Peugeot 308 een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Waarom kiezen voor All Rides?
BOVAG-aangesloten autobedrijf
Overschrijven op locatie
Inruil van je huidige auto mogelijk
Financial lease snel en eenvoudig geregeld
Persoonlijk advies en duidelijke communicatie
Hoewel wij de informatie op onze website en in onze advertenties met de grootst mogelijke zorg samenstellen, kunnen aan deze informatie geen rechten worden ontleend. All Rides is niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden, van welke aard dan ook.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 587 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| gewicht | 1.263 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Energielabel | C |




