
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 3008
1.6 plug-in Hybrid 195 GT Exclusive DEMO-DEAL! 8 Jaar Garantie! | Schuif-/Kanteldak | 7,4kW Lader | Adaptive Cruise | Dodehoek-Detectie | Keyless-Entry |

Peugeot 3008
1.6 plug-in Hybrid 195 GT Exclusive DEMO-DEAL! 8 Jaar Garantie! | Schuif-/Kanteldak | 7,4kW Lader | Adaptive Cruise | Dodehoek-Detectie | Keyless-Entry |
€ 45.90020262.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2026 |
| APK | 30 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Natuurlijk, dit is een innovatieve auto met zijn hybridetechniek. Maar het is bovendien ook een auto die is gebouwd voor jarenlang rijcomfort. Op de teller van deze auto staat slechts 2500 kilometer. Elektrisch rijden of liever benzine? Kiezen hoeft niet, want de hybride motor maakt het allebei mogelijk. Wat bij sommige auto's pure luxe is, heeft deze gewoon aan boord: het elektrisch bediende glazen panorama dak en de elektrisch bedienbare achterklep. In dit voertuig hoeft u nooit meer kou te lijden dankzij functies als stoelverwarming en verwarmbare achterbank, evenals een verwarmbaar stuur. De verlichting van de koplampen geeft het gevoel dat het altijd dag is. De slimme matrix LED-technologie past zich aan bij tegenliggers, zonder verlies van lichtkwaliteit. Tot de uitrusting behoren ook geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. De 360 graden camera wordt mogelijk gemaakt door vier camera's die tezamen werken om zo een uitgebreid zicht te bieden, wat van grote waarde is bij het navigeren door smalle straatjes en parkeerplekken. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Bedient u de auto liever met uw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. Dankzij Connected Services heeft u overal en altijd uw dashboard op zak. Alle belangrijke functies zijn te checken via de app. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem. Met electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende binnenspiegel is deze auto helemaal compleet. Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Een belangrijk veiligheidssysteem in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die u een duidelijk signaal geeft wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Peugeot bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- Telefoonintegratie premium
- Multimedia scherm groot
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Pianolak interieur afwerking
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Uitrusting
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Matrix LED koplampen
- Voorstoelen verwarmd
- Achteruitrij assistent
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- Geluidsisolerend glas
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overige
- 7,4 kW lader
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2025 - mrt. 2026
Referentienummer: 2783477
Gewichten
Laadvermogen: 567 kg
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1953 kg
Verwachtte leveringsdatum: 14-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 28-01-2026
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 143 kW (195 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 1.890 x 1.670 mm |
| gewicht | 1.853 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.420 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.550 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.480 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,9 l/100km (1 op 111,1) |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Harderwijk Opel Peugeot Fiat Citroën
Lorentzstraat 173846 AV Harderwijk















































