

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 november 2017 |
| APK | 30 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 34.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Deze goed onderhouden Peugeot 3008 heeft nog maar weinig op de teller staan. Een jonkie voor een mooie prijs! De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een sterke en soepele 130 pk driecilinder benzinemotor en een automatische 6-traps transmissie.
Deze SPOTiCAR-occasion wordt geleverd met 12 maanden garantie. Wij werken met transparante all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
De distributie van deze 3008 is vervangen in oktober 2023 bij 62.680 km. De vervangings interval is 6 jaar of 100.000 km, dus in oktober 2029 of bij 162.000 km zal deze weer vervangen moeten worden.
Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audiosysteem gecombineerd. De electronic climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Cruise control is aanwezig; prettig voor de lange einden. Ook is de Peugeot uitgerust met: automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Peugeot 3008 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. U bent mede dankzij hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
De verkoopprijs is compleet rijklaar inclusief garantie, uitgevoerde onderhoudsbeurt, multi-point kwaliteitscontrole, minimaal 1 jaar geldige APK en aflevering in showroomstaat. Wij werken met all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Of u nu op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte auto, een serviceafspraak wenst, of gewoon even bij wilt praten, Autobedrijf Broere staat voor u klaar. Ons familiebedrijf is sinds de jaren 50 uitgegroeid tot een moderne mobiliteitspartner. Wij zijn het officiële adres voor Citroën, Peugeot, Eurorepar Car Service en SPOTiCAR-occasions. Nét als in de tijd van de eerste Citroën 2CV’s, denken wij nog elke dag met onze klanten mee.
Aan de samenstelling van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- chroom delen exterieur
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (HU13)
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Overig
- aflevering in showroomstaat
- Bluetooth
- Rookvrij
- Touchscreen audio unit
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2021
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Laadvermogen: 685 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Grijs
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 120 g/km
Fijnstofuitstoot: 2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Aanvullende garantielabels: SPOTiCAR Essential (12 maanden)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs (SPOTiCAR Essential): De verkoopprijs is compleet rijklaar inclusief 12 maanden garantie, uitgevoerde onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant, multi-point kwaliteitscontrole, minimaal 1 jaar geldige APK en aflevering in showroomstaat. Wij werken met all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Dit afleverpakket bevat: SPOTiCAR Essential (12 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; 12 maanden 24/7 SPOTiCAR pechhulp in Europa, aflevering in showroomstaat, minimaal 1 jaar geldige APK, multi-point kwaliteitscontrole, RDW-leges, uitgevoerde onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant, wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Peugeot 3008 Hybrid4 - Eerste rijtest
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.840 x 1.624 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.245 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.482 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 1.019 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Broere
Lekdijk 732921 AC Krimpen aan den IJssel




























































