

Peugeot 3008
1.6 HYbrid 225 GT Pack Business Luxe uitvoering!
€ 25.925202259.677 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2022 |
| APK | 31 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 53.113 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Bij het ontwerpen van de Peugeot 3008 stonden jouw comfort en jouw veiligheid centraal. Deze 3008 is van het bouwjaar 2022. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet je van de verwarmbare voorstoelen. Net als je bijrijder! De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als je met volle handen staat. In deze auto profiteer jij onder andere ook van: 19 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met het digitale dashboard kan je de cockpit-interface naar jouw voorkeur instellen. Met de hulp van vier camera's, biedt de 360 graden camera op deze auto een panoramisch zicht, wat bijzonder nuttig is bij het parkeren en manoeuvreren. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor je rijdt. Je smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar je ook bent, contact houden is een eitje. Ook het geluid aan boord is top-of-the-line. Het high performance audiosysteem levert superieure prestaties. Ook dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry zijn aan boord.
In de Peugeot 3008 heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Snelheid en andere benodigde info hoef je niet meer te bekijken op het dashboard. De head-up display projecteert de gegevens in de voorruit. Bij de veiligheidssystemen van deze Peugeot hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met je mee en attendeert je op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, ben je steeds veilig onderweg.
Deze auto leveren wij met Bovag Garantie en met een tellerrapport van Nationale Autopas. Lijkt deze Peugeot je wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Modelreeks: okt. 2021 - sep. 2022
Modelcode: 1PP8
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 552 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Aanvullende garantielabels: SPOTiCAR Advanced (12 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Den Haag Kerketuinen Kerketuinenweg 18 2544CW 'S-GRAVENHAGE, NL 0708502500 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.840 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.738 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 - 1.357 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,4 l/100km (1 op 71,4) |
| CO2-uitstoot | 32 g/km |
| Energielabel | A |






