

Peugeot 208
1.2 PureTech GT NAVIGATIE | PANORAMADAK | ACHTERUITRIJCAMERA
€ 15.3502023101.116 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 mei 2023 |
| APK | 31 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 30.380 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Stijlvolle vormgeving en comfortabele luxe, dat is de aantrekkingskracht van een Franse auto. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Rijden met pit? Geen punt! De sportstoelen geven steun en stevigheid! In weer en wind een cabriosensatie? Dat kan met het riante glazen panoramadak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Ervaar de wonderen van de digitale mobiliteitswereld waarbij alles wat u wenst op het digitale dashboard verschijnt. Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met uw stem kunt u de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. De ingebouwde Connected Services vertellen u via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! Zorgeloos en geconcentreerd rijden? Het full map navigatiesysteem wijst de weg! Ook is de Peugeot uitgerust met: automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, sportstuurwiel en automatisch dimmende binnenspiegel.
Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Peugeot in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. U bent mede dankzij hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Apeldoorn Occasions afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-apeldoorn@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Apeldoorn Occasions behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Apeldoorn Occasions!
Modelreeks: 2019 - 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Stof/kunstleder capy
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: private lease € 419 p/m (48 maanden, 10.000 km); full operational lease € 409 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |





