

Peugeot 208
1.2 Active |CARPLAY|NAVI|CRUISE|CLIMA| 5162
€ 12.900202271.591 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2022 |
| APK | 29 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 24.160 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Peugeot 208 1.2 Active | NAVI | AIRCO | CLIMA | CARPLAY | CRUISE
Op zoek naar een stijlvolle, comfortabele en zuinige hatchback? Deze Peugeot 208 1.2 Active combineert een modern design met een hoog gebruiksgemak en een complete uitrusting. Dankzij de efficiënte 1.2 benzinemotor rijdt u niet alleen comfortabel, maar ook voordelig.
De Peugeot 208 staat bekend om zijn prettige rijgedrag, compacte afmetingen en verrassend ruime interieur. Ideaal voor zowel stadsverkeer als langere ritten.
Belangrijkste opties en kenmerken:
Navigatiesysteem
Apple CarPlay
Airconditioning
Climate Control
Cruise Control
Multifunctioneel stuurwiel
Elektrische ramen
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Centrale deurvergrendeling
Bluetooth telefoonverbinding
USB-aansluiting
LED dagrijverlichting
Lichtmetalen velgen (indien aanwezig)
Deze Peugeot verkeert in nette staat en biedt alles wat u nodig heeft voor comfortabele en zorgeloze kilometers.
Interesse?
Neem contact op voor meer informatie of een bezichtiging. Een proefrit is uiteraard mogelijk.
Modelreeks: jul. 2019 - sep. 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: € 160 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): 12 maanden wettelijke garantie: Het belangrijkste verschil tussen BOVAG-garantie en wettelijke garantie is dat de wettelijke garantie altijd van toepassing is, terwijl de BOVAG-garantie een extra, vaak uitgebreidere, garantie is die je bij Bovag autodealers kunt afsluiten. Wettelijke garantie houdt in dat een product bij aankoop deugdelijk moet zijn en geschikt voor normaal gebruik. BOVAG-garantie, aangeboden door BOVAG-autobedrijven, biedt een langere garantietermijn en heeft een ruimere dekking dan de wettelijke garantie. Vraag naar onze maatwerk afleverpakketten.
Fabrikant: Vakgarage Prins Auto B.V. Wattstraat 14 2952AX ALBLASSERDAM, NL 0786918448 http://www.prinsauto.nl info@prinsauto.nl
Vakgarage Prins Auto is een BOVAG aangesloten autobedrijf.
Onze klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9.2 en 98% beveelt ons aan. Hier zijn wij erg trots op!
Onze auto's worden standaard geleverd met 12 maanden wettelijke garantie. Daarnaast heeft u bij ons keuze uit diverse afleverpakketten, waaronder het uitgebreide BOVAG afleverpakket. Zo weet u zeker waar u aan toe bent – zorgeloos rijden begint hier!
Hoewel aan de informatie van deze website en de advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Is voor u een optie of een accessoire belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Kom langs in onze showroom om de auto te bekijken, dan kunnen wij meteen al uw vragen beantwoorden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 830 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |





