

Peugeot 208
1.2 PureTech GT-Line|NAVI|CAMERA|LEDER|CRUISE
€ 12.950202091.128 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 februari 2020 |
| APK | 18 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.841 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Peugeot 208. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Maximaal comfort en stijl krijgt u dankzij het lederen interieur. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen. Deze hebben bovendien een massagefunctie, zodat bestuurder en bijrijder altijd fit en soepel uitstappen. Pittig rijden wordt nog comfortabeler dankzij de fraaie sportstoelen. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het personaliseren van uw cockpitinterface is mogelijk met het digitale dashboard in deze auto. Bij het inparkeren hoeft u het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor u uit. Spraakbediening herkent uw stem en voert opdrachten uit terwijl u beide handen aan het stuur houdt. Pech oplossen en zelfs voorkomen? Gaat eenvoudig. Via Connected Services heeft u alle data in de hand, gewoon op de smartphone! Selecteer uw reisbestemming en het navigatiesysteem brengt u snel waar u moet zijn. En deze auto heeft ook automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, sportstuurwiel en keyless entry als standaard uitrusting.
Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 208 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Peugeot bovendien accident avoidance system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Bent u nieuwsgierig naar deze Peugeot 208? Laat het ons dan snel weten.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Laadvermogen: 497 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Wij zijn per WhatsApp ook bereikbaar Telefoon nummer: 0682609792, Al onze auto's zijn schadevrij. Onze internetprijzen zijn vaste meeneem/handelsprijzen. Inruilen auto, motor, caravan, camper is geen probleem. Ook auto's te koop gevraagd. Tevens bieden wij ook garantie/service pakketten aan. Vraag naar de voorwaarden. Op al onze verkopen zijn onze algemene voorwaarden van toepassing.
meer informatie: www.jenfautos.nl
Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld. Ondanks alle inspanningen kan er altijd een fout in de advertentie voorkomen. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de opties zoals vermeld in de advertentie. Controleer bij een proefrit de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.133 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 615 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | B |





