

Peugeot 208
1.2 VTi Access Airco, Nieuwe Distributieriem, Rijklaar!
€ 3.4952012157.655 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 augustus 2012 |
| APK | 4 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.110 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Hele nette en goed rijdende Peugeot 208 1.2 Vti 82pk Access uitvoering!
Alle boekjes erbij, onderhoudsboekje, NAP rapport, onderhoudsbeurten en 2 sleutels. Origineel Nederlands geleverde auto.
NAP pas aantoonbaar.
Rijklaar!
Zo is de Peugeot uitgerust met Airconditioning, cruise control, radio/cd speler met AUX, ESP, 15 inch lichtmetalen velgen, zwarte spiegels, led achterlichten, enz enz
- Distributieriem set vervangen op 27-05-2026 bij 157690km
- Grote onderhoudsbeurt gehad!
Kijk voor meer informatie en foto's op onze website.
www.vanlankveltautos.nl
0614155977
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Altijd de allermooiste auto's voor de allerbeste prijs! Al meer dan 50 jaar worden al onze auto's zeer zorgvuldig ingekocht qua accessoires, controle km stand, schadeverleden, enz, enz, waardoor wij uw aankoop garanderen ! Liefst tel. contact met nummer 0652405405 of 0614155977.
Wij bieden 3 verschillende servicepakketten waaruit u een passende keuze kunt maken.
A. Basis
De auto wordt u geleverd inclusief:
APK langer dan 6 maanden
3 maand garantie op motor en versnellingsbak
Aflever controle van de gehele auto inclusief vervanging van de motorolie en alle filters
Vrijwaring voor uw inruilauto
Verkoopprijs + €495,-
B. Medium
De auto wordt u geleverd inclusief:
APK langer dan 10 maanden
6 maanden volledige garantie, airco en elektronica uitgesloten.
Onderhoudsbeurt volgens dealervoorwaarden
Aflever controle van de gehele auto
Vervanging van de versleten slijtagedelen
Vrijwaring voor de inruilauto
Verkoopprijs + €795,-
C. Luxe
De auto wordt u geleverd inclusief:
12 maanden BOVAG garantie
Nieuwe APK
Grote onderhoudsbeurt volgens dealer voorwaarden
Vervanging van versleten slijtagedelen
Aflever controle van de gehele auto
Vrijwaring voor de inruilauto
Verkoopprijs + €995
Onze afleverpakketten zijn mogelijk op auto's met een maximale leeftijd van 8 jaar en minder dan 160.000 km op de kilometerteller. Valt de occasion van uw keuze buiten deze voorwaarden, dan gaat de aflevering in overleg. Wanneer u geen gebruik maakt van een van de afleveringspakketten dan hanteren wij geen afleveringskosten en wordt de auto afgeleverd zoals u deze gezien en bereden heeft. Indien u toch garantie wilt hebben op airco rekenen wij bij afleveringspakket B en C €150.- extra.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.740 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 935 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 1.076 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 1.111 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 102 g/km |
| Energielabel | A |




