

Peugeot 208
1.2 PureTech Active | PDC A |
€ 13.950202225.023 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 januari 2022 |
| APK | 28 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 22.229 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
De Peugeot 208 is gebouwd met hoogwaardige techniek en maakt het rijden van lange ritten, maar ook korte stukjes, tot een feestje. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 25023
Met de audiobediening op het stuur schakelt u snel en veilig tussen de diverse functies van uw muziekinstallatie. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Parkeersensoren aan de achterzijde helpen u tijdens het in- en uitparkeren. Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. De Peugeot is standaard voorzien van: lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
Modelreeks: jul. 2019 - sep. 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Vakgarage Wessels Keizersweg 38 8091JJ WEZEP, NL 0383761440 http://www.vakgaragewessels.nl verkoop@vakgaragewessels.nl
Vakgarage Wessels op de Keizersweg 38a in Wezep is een BOVAG gecertificeerd autobedrijf dat het juiste adres is voor een goed onderhouden occasion. U vindt bij ons een uiteenlopende collectie van betrouwbare auto's die door Vakgarage Wessels zijn geselecteerd.
Ons bedrijf heeft wat betreft aflevering, garantie en natuurlijk onderhoud een naam hoog te houden. Hier werken wij hard aan, daarom blijft onze klantenkring nog steeds groeien.
Bij ons kunt u terecht voor onderhoud en reparatie van alle merken personenauto's.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 830 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |






