

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 september 2020 |
| APK | 7 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.600 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Deze Peugeot 208 voelt zich uitermate thuis in de stad en brengt u met alle plezier van A naar B. Lekkere eigentijdse styling en uiterst slim ingericht, kortom een heerlijke auto! Hoewel de auto uit 2020 komt, heeft hij maar 31325 kilometer gereden. De motor is zuinig maar pittig, en maakt een vlotte rijstijl mogelijk. In deze Peugeot profiteert u onder andere ook van: LED koplampen en in delen neerklapbare achterbank.
Met de ingebouwde spraakbediening kunt u de belangrijkste voertuigsystemen bedienen met stemcommando's. Oliepeil, bandenspanning, sloten en andere functies zijn via een speciale app overal te checken dankzij Connected Services. Met het full map navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. U kunt bij het inparkeren natuurlijk niet aan alle kanten ogen hebben. Daarom is deze Peugeot 208 voorzien van parkeersensoren! Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, airconditioning, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Peugeot 208 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. De auto is ook uitgerust met brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit maken met deze Peugeot 208? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Peugeot Connect SOS & Assistance (YR07)
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Pack Connect (ZJ26)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Vooras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieurkleur: Stof pneuma 3d
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Nefkens Basis (inbegrepen):
Iedere occasion van Nefkens wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie (op personenauto's) of 6 maanden BOVAG-garantie (op bedrijfswagens).
Standaard inbegrepen bij de BOVAG garantie onder anderen de BOVAG 40-Puntencheck en BOVAG omruilgarantie. Vraag naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Nefkens Essential / Advanced Personenauto's (€ 995 meerprijs):
Iedere occasion van NEFKENS wordt gecontroleerd op minimaal 100 kwaliteitspunten, inclusief historie, kilometerstand en eventuele schade. U profiteert altijd van 12 maanden BOVAG-garantie, aantrekkelijke financieringsmogelijkheden en deskundig advies. Voor extra zekerheid bieden wij ons Essential / Advanced afleverpakket aan, inclusief uitgebreide controles en service. Dit afleverpakket is van toepassing op modellen van 2 tot 10 jaar oud en/of met een kilometerstand tussen 50.000 en 150.000. Bovendien garanderen wij bij elektrische voertuigen een minimum batterijcapaciteit van 70%.
- Onderhoudsbeurt volgens schema voor aflevering
- Distributieriem (indien aanwezig) minimaal 12 maanden of 20.000 km onderhoudsvrij
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK 12 maanden geldig
- 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Minimaal een halfvolle tank brandstof óf volle accu voor EV-modellen
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
- Voor EV-modellen: Batterij gezondheidstoestand test
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 12 maanden geldig
- Gratis 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Volle accu
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nefkens Basis"): SPOTiCAR Advanced (12 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden


Peugeot 208 vs. Opel Corsa - Vergelijkende Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 1.073 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 122 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Nefkens Utrecht
Meijewetering 193543 AA Utrecht










































