
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Peugeot 208
1.2 Hybrid 145 e-DCS6 GT | Nieuw model | Lichtmetalen velgen | Camera | Navigatie |
€ 28.92520264.785 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2026 |
| APK | 31 januari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 34.588 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Stijlvol, een tikje gewaagd en met uitstekende rijkwaliteiten: dat is een Franse auto ten voeten uit. Kijk maar eens naar deze Peugeot 208. Minder vaak tanken? Dat gaat lukken, dankzij de hybride motor die zowel op brandstof als elektriciteit werkt. Een mooie combi, die merkbaar is in de portemonnee. Chauffeur en bijrijder zitten stabiel in de scherpe bochten door de sportstoelen. Tot de uitrusting van deze Peugeot behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, trailer assistent, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Over het digitale dashboard is goed nagedacht. Alle belangrijke functies binnen en buiten in één oogopslag. Geen nekkramp of spiegelwerk meer bij het achteruitrijden: de achteruitrijcamera kijkt en ziet alles! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Kop aan kont langzaam rijden: dan is afstand houden soms lastig. De file assistent helpt en zorgt automatisch voor veilige ruimte tot de voorligger. Ook als die tot stilstand komt. Intelligente spraakbediening herkent uw commando's en voert opdrachten snel en soepel uit. Met connected drive services, full map navigatiesysteem, electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen en DAB ontvangst is deze auto helemaal compleet.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen 17-inch YANAKA-velgen, tweekleurig, gepolijst, met inzetten
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getinte achterruit en achterste zijruiten (VD09)
- glans exterieur delen
- Jaune Agueda (M0EQ)
Infotainment
- Audio-installatie
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- carbonafwerking interieur
- hemelbekleding donker
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- aanhanger assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Drive Assist plus Pack (file assistent) (ZVKU)
- Vision & Navigation Pack (Navigatiesysteem full map, buitenspiegels met verlichting, camera voor, draadloze telefoonlader) (J6IK)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 487 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Bekleding stof/kunstleder belomka
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Nefkens Basis (inbegrepen):
Iedere occasion van Nefkens wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie (op personenauto's) of 6 maanden BOVAG-garantie (op bedrijfswagens).
Standaard inbegrepen bij de BOVAG garantie onder anderen de BOVAG 40-Puntencheck en BOVAG omruilgarantie. Vraag naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Nefkens Premium Personenauto's (€ 995 meerprijs):
Iedere occasion van NEFKENS wordt gecontroleerd op minimaal 100 kwaliteitspunten, inclusief historie, kilometerstand en eventuele schade. U profiteert van minimaal 12 maanden BOVAG-garantie, aantrekkelijke financieringsvoorwaarden en professioneel advies. Voor extra zekerheid bieden wij u ons Premium afleverpakket aan, inclusief uitgebreide controles en service. Dit afleverpakket is van toepassing op modellen tot 2 jaar oud en/of met een kilometerstand tot 50.000. Bij elektrische voertuigen garanderen wij daarnaast een minimum batterijcapaciteit van 70%.
- 12 maanden aanvullende garantie (Totaal 24 maanden garantie)
- Onderhoudsbeurt volgens schema voor aflevering
- Distributieriem (indien aanwezig) minimaal 12 maanden of 20.000 km onderhoudsvrij
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 12 maanden geldig
- 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Minimaal een halfvolle tank brandstof óf volle accu voor EV-modellen
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
- Voor EV-modellen: Batterij gezondheidstoestand test
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nefkens Basis"): SPOTiCAR Premium (24 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.203 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 352 - 1.163 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 956 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 104 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Nefkens Utrecht
Meijewetering 193543 AA Utrecht











































