

Peugeot 208
1.2 PureTech Active 1e eigenaar/Dealer/NAP
€ 10.400202063.598 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 december 2020 |
| APK | 31 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.599 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Peugeot 208 van 2020 de 1e eigenaar met 60.000 kmstand. Hij is aantoonbaar compleet dealer onderhouden.
Peugeot 208 1.2 PureTech Active 1e eigenaar/Dealer/NAP
Pakket: LED lichtpakket
Pakket: Pack Connect
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Peugeot 208 van 2020 de 1e eigenaar met 63.000 kmstand. Hij is aantoonbaar compleet dealer onderhouden. Laatste beurt was in December 2025.
Laat u niets wijsmaken, deze Peugeot 208 biedt alles wat u van een auto verlangt. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. In deze Peugeot profiteert u onder andere ook van: LED koplampen en in delen neerklapbare achterbank.
Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem (met DAB-radio!) en het navigatiesysteem. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. U bedient de cruise control eenvoudig zonder uw handen van het stuur te halen. Ook is de Peugeot uitgerust met: automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 208 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. In deze Peugeot vinden we verder een hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Wij zijn alleen op afspraak open !!
Alpha Carcenter B.V.
Chemieweg 215
1422DX Uithoorn
06-16086546
info@alpha-carcenter.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 830 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 94 g/km |
| Energielabel | B |





