
Peugeot e-208
EV GT 50 kWh | Fase 3 laden | Nieuw model | Navi by app | Camera voor + achter | 15.000km | NL auto |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 juni 2024 |
| APK | 26 juni 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 23.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 158 - € 172 |
Omschrijving
Beleef de unieke sensaties van elektrisch rijden met deze Peugeot e-208. Wat een rijervaring, die elektromotor. Forse actieradius, nul uitstoot en heerlijk pittig rijgedrag! De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 14923 De sportstoelen geven het interieur een super strakke look. Tot de uitrusting van deze Peugeot behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Via het digitale dashboard bent u permanent op de hoogte van alle informatie die u nodig heeft voor een veilige rit. Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met uw stem kunt u de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijgt u via remote services op uw smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar u ook bent. Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. De uitrusting van deze Peugeot is met draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, sportstuurwiel en keyless entry behoorlijk compleet. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot e-208 samen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Veilig inhalen wordt bevorderd door de actieve dodehoekdetectie. Verder is deze auto uitgerust met forward collision warning system, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. Zuinig, stil, voordelig... de redenen voor elektrisch rijden zijn eindeloos. Maar het meest overtuigend is nog altijd een proefrit. Bel ons voor een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Glans exterieur delen
Infotainment
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm standaard
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Hemelbekleding donker
Uitrusting
- Autonomous Emergency Braking
- Camera voor
- Dodehoekdetectie met correctie
- Extra getint glas
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
Overige
- 11 kW lader
Meer informatie
Modelreeks: okt. 2023 - dec. 2025
Laadvermogen: 480 kg
Wielbasis: 254 cm
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Referentienummer: 3466529
Rijklaargewicht: 1530 kg
Verwachtte leveringsdatum: 28-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 17-06-2024

Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.430 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.910 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.118 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuis Hengelo Opel-Peugeot
Steenzoutweg 167554 RN Hengelo














