

Peugeot 208
1.2 PureTech Active
€ 12.925202120.983 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2021 |
| KM stand | 20.983 |
Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 juli 2021 |
| APK | 6 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 21.350 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Kwaliteit hoeft niet groot te zijn. Deze Peugeot 208 is een geweldig fijne auto met uitstekende prestaties en optimaal rijplezier. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. Zijn pittige prestaties dankt deze Peugeot aan zijn compacte en zuinige motor.
Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet je direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. Het audiosysteem met DAB-ontvangst en het in dashboard opgenomen navigatiesysteem bedien je veilig met knoppen op het stuur. Met de cruise control kan je zorgen dat je op die rechte stukken toch uit beeld blijft bij de flitsers. Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Ook is de Peugeot uitgerust met: lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
In de Peugeot 208 heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor jou de verkeersborden tijdens de rit en attendeert je erop door ze op het dashboard te projecteren. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. In deze Peugeot vinden we verder een hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Indien je interesse hebt in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van je, mail of bel je ons meteen?
Modelreeks: jul. 2019 - sep. 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Aanvullende garantielabels: SPOTiCAR Essential (12 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Occasion Centrum Ypenburg Laan van Waalhaven 365 2497GM 'S-GRAVENHAGE , NL 070 - 3073950 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 1.073 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |






