

Peugeot 208
1.2 Hybrid 110pk Style, Carplay, Climate, Sensoren
€ 19.79020257.660 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 juni 2025 |
| APK | 4 juni 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 26.880 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Deze Peugeot 208 Hybrid is optisch en technisch nog in zeer goede staat en voorzien van meerdere luxe opties zoals; Apple Carplay/Android Auto, Cruise Control, Climate Control, Lane Assist, Parkeersensoren, Automatische Verlichting, Bluetooth en USB-C.
De genoemde verkoopprijs is bij Autobedrijf J.T. van Steyn ook de rijklaarprijs. Deze prijs is inclusief een Volledige Onderhoudsbeurt, Nieuwe Apk keuring, Aircoservice, Professionele Poetsbeurt en 12 maanden Bovag garantie.
Informeer bij één van onze verkopers naar de mogelijkheden voor het verlengen van de standaard 12 maanden Bovag garantie of het monteren van extra opties, zoals een trekhaak.
Let op! Door enorme drukte en snel wisselende voorraad doen wij enkel op afspraak proefritten meegeven. Om teleurstellingen te voorkomen, kunt u telefonisch of via de mail een afspraak maken met één van onze verkopers. 0252-214248 of sales@jtsauto.nl
Constructiejaar: 2025-06
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aanvullende garantielabels: Best Car Selection
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Autobedrijf J.T. van Steyn is een all round garage in Voorhout sinds 1987, onze vestiging in Voorhout is al meer dan 35 jaar actief in en buiten de regio en staat bekend om zijn uitstekende service, goede prijs kwaliteit verhouding en vaste team van medewerkers die altijd voor u klaar en houden u dagelijks op de weg. We hebben altijd een mooie mix aan gebruikte auto’s staan. De auto's zijn zorgvuldig gecontroleerd in de werkplaats en voorzien van de juiste kilometerstand-documentatie.
Kijk voor een volledig overzicht van onze voorraad op www.jtsauto.nl. Informeer naar de garantie mogelijkheden tot 24 maanden. Wij zijn aangesloten bij Bovag, Nationale Autopas en Bosch Car Service. Financiering en private lease mogelijk.
Personenauto’s die minder dan 120.000 km hebben gereden, jonger dan 7 jaar zijn en de verkoopprijs boven €4.500 is, hebben 12 maanden bovag garantie. De overige personenauto’s waar dat niet voor geldt en bedrijfsauto's hebben géén, 1, 3 of 6 maanden garantie.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.195 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 645 kg |
| Inhoud bagageruimte | 352 - 1.163 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 977 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | A |






