

Peugeot 208
1.0 PureTech Access | Cruise Control | Parkeersensoren
€ 6.240201670.681 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 augustus 2016 |
| APK | 4 augustus 2020 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 14.400 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Deze keurige Peugeot 208 combineert compacte afmetingen met verrassend veel comfort. Met slechts 70.681 km op de teller is dit een ideale auto voor zowel stadsverkeer als langere ritten.
De auto is uitgerust met onder andere:
• Airconditioning
• Cruise control
• Parkeersensoren achter
• Elektrische ramen
• Centrale deurvergrendeling
• Zuinig in verbruik
• Lage vaste lasten
Dankzij zijn compacte formaat en de parkeersensoren is parkeren eenvoudig, terwijl de cruise control en airco zorgen voor extra comfort onderweg. Een nette en betrouwbare auto die direct klaarstaat voor zijn volgende eigenaar.
---
Over Wiersma Automotive:
- RDW erkend bedrijf
- Tenaamstellen en vrijwaren op locatie
- Inruil van uw huidige auto is mogelijk
- Voertuigen in diverse prijsklassen, zorgvuldig gecontroleerd
Wij werken graag transparant en denken met u mee, zodat u met een goed gevoel de weg op gaat.
Interesse?
Neem gerust contact op voor meer informatie of om een bezichtiging/proefrit in te plannen.
+31633018046
info@eenwiersma-auto.nl
Wiersma Automotive
Handelskade 2
7202CD ZUTPHEN
Modelreeks: 2015 - 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 254 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie: Wiersma Start - Direct goed op weg
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Basiskleur: grijs / bruin
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.740 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 935 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 760 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 1.076 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 163 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 1.136 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 102 g/km |
| Energielabel | B |





