

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 mei 2021 |
| APK | 12 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Met een auto van dit formaat worden alle parkeerplekken een stuk groter. Handig in de stad, prettig in gebruik! De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 29696 Voor de aandrijving van deze auto zorgt een pittige benzinemotor in combinatie met een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.
De indeling van het digitale dashboard is zo ingericht dat u met één blik precies weet wat u weten wilt. Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Als u 'm vraagt 'hoe gaat het?' geeft deze auto zelf het antwoord. Via de app op uw smartphone. U checkt de meters waar u maar wilt, of activeert diverse functies alvast. In deze 208 vindt u schakelaars op het stuur om het audiosysteem met dab-ontvangst te bedienen. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Ook is de Peugeot uitgerust met: regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 208 samen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Als de aanwezigheid van een bepaalde optie bepalend is voor de aankoop van deze auto, verzoeken wij u dit kenbaar te maken vóór de aankoop. Er kunnen namelijk géén rechten worden ontleend aan deze advertentie.
*Al onze occasions worden rijklaar aangeboden, dit betekent dus geen extra afleverkosten, de prijs is rijklaar inclusief garantie, onderhoudsbeurt etc (tenzij anders vermeld).
** De garantievoorwaarden zijn per merk & model verschillend, voor de exacte looptijd en voorwaarden van dit model informeren wij u graag.
Mulders Autogroep staat al ruim 95 jaar voor kwaliteit en vertrouwen. In de afgelopen jaren is Mulders Autogroep uitgegroeid tot een begrip in de regio: een totaal mobiliteitsverlener met een enthousiast en professioneel team van medewerkers. De solide basis die de afgelopen decennia is gelegd biedt volop kansen voor verdere groei in de toekomst. We zijn trots op onze auto's, onze medewerkers en ons bedrijf. Mulders Autogroep stelt de klant centraal en heeft een no-nonsense aanpak. Dit alles vormt een solide basis om het succes verder uit te bouwen. En dat merkt u als klant. Wij zijn u graag van dienst met de verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s van de merken Opel, Citroën, Peugeot, Fiat, Jeep of Leapmotor. Uiteraard bent u ook voor het onderhoud en/of reparatie aan uw Opel, Citroën, Peugeot, Fiat, Jeep of Leapmotor van harte welkom.
Wij verwelkomen u graag op een van onze vestigingen in Tiel, Culemborg en Nijmegen.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Mulders Autogroep niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs- en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 16" lichtmetalen velgen "Taksim" (ZHHX)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit (VD09)
Infotainment
- Peugeot Connect 3D Navigatie (ZJ26)
- Peugeot Connect SOS & Assistance (YR07)
Interieur & Comfort
- Regensensor inclusief Climate control (WV71)
- Achteruitrijcamera Visioppark 1 (WY38)
- binnenspiegel automatisch dimmend
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overige
- 12 maanden SPOTiCAR Pechhulp Europa
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieurkleur: Stof/kunstleder cosy modène
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Mulders standaard
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; 12 maanden SPOTiCAR Garantie, 12 maanden SPOTiCAR Pechhulp Europa, Afleverbeurt, Apk keuring, RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Peugeot 208 vs. Opel Corsa - Vergelijkende Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 1.023 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Mulders Culemborg
Rolweg 454104 AV Culemborg







































