

Peugeot 208
1.2 H6 PureTech GT-Line Pano Apple/Android LED!
€ 13.9902020103.140 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juli 2020 |
| APK | 9 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.629 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Super leuke en stoere 208 in GT Line uitvoering, in de kleur Vertigo Blue Metallic en glans zwarte accenten! Voorzien van ........
Peugeot 208 1.2 H6 PureTech GT-Line Pano Apple/Android LED!
Algemene gegevens
Kenteken: H-156-ZT
Tellerstand: 103140 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: 2020
Transmissie: Handgeschakeld 6
Kleur: Blauw Metallic
Kleurnaam: Vertigo Blue Metallic
Interieur: Zwart
Bekleding: Leder/Stof
Interieurnaam: Stof en Kunstleder Capy met Groen sierstiksel GT Line
Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
Technische gegevens
Motorinhoud: 1199 cc
Aantal cilinders: 3
Vermogen: 74 kW / 101pk
Koppel: 205Nm
Ledig gewicht: 1065 kg
Max. massa voertuig: 1595 kg
Max. trekgewicht: 1200 kg
Energielabel: B
Emissieklasse: Euro 6
Acceleratie (0-100 km/h): 9.9 seconden
Topsnelheid: 188 km/h
Functionaliteit
Lengte (cm): 406 cm
Breedte (cm): 175 cm
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 26629 (incl. 21% BTW, incl. BPM)
BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Pakket: Pack Drive Assist
Pakket: Pack Connect
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Super leuke en stoere 208 in GT Line uitvoering, in de kleur Vertigo Blue Metallic en glans zwarte accenten! Voorzien van Panorama dak, Adaptive Cruise Control, Visio Park 1 parkeersensoren en Achteruitrij en 360 Camera, 17 inch LM Camden velgen, Apple Carplay en Android Auto koppeling, i-Cockpit met 3D digitale dashboard, Full Led Matrix Koplampen, Led Achterlichten, Sportstoelen voor, ga nog maar even door. Het zit er allemaal op.
Volledige onderhoudshistorie aanwezig, keurig binnen de 20dkm zijn beurten gehad en distributieriem is net voor de 100dkm vervangen!
Hij staat er helemaal klaar voor, kom hem snel bekijken!
Vraag / Meeneemprijs: € 13.990,- Vloeistoffen op niveau, minimaal 15 liter brandstof, minimaal 6 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Full Service Prijs: € 14.590,- Volle tank, Onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden Garantie, Minimaal 12 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Wil je een auto komen bekijken, bel dan van te voren even. Het komt wel voor dat we weg zijn, dus een afspraak maken voorkomt teleurstellingen. Dit is ook 's avonds mogelijk. Neem gerust contact met ons op om de auto te bezichtigen.
Bodewes Mobility
Kalkwijk 97a
9603BD Hoogezand
06 21614075
contact@bodewesauto.nl
bodewesmobility.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 97 g/km |
| Energielabel | B |





