
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 208
1.2 Hybrid 145pk GT Automaat | Navigatie | Camera voor + Achter | Climate Control | Adaptieve Cruise Control | Full-LED | Dodehoekdetectie |

Peugeot 208
1.2 Hybrid 145pk GT Automaat | Navigatie | Camera voor + Achter | Climate Control | Adaptieve Cruise Control | Full-LED | Dodehoekdetectie |
€ 24.425202528.145 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 maart 2025 |
| APK | 28 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 34.559 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
De producten van de Franse auto-industrie onderscheiden zich door hun elegante vormgeving en innovatieve technieken. Kijk maar naar deze Peugeot 208. Elektrisch? Benzine? Bij deze Peugeot 208 kan het allebei. De hybride motor biedt de ideale keuzecombinatie. Mooi om te zien en heerlijk om in te zitten zijn de sportstoelen, die u onderweg optimale ondersteuning geven. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, trailer assistent, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard is een perfecte bijrijder. Alles benodigde informatie is permanent zichtbaar of opvraagbaar. De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. U ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Rijden-stilstaan, rijden-stilstaan. Niks is irritanter en vermoeiender dan filerijden. Daar heeft deze Peugeot 208 een oplossing voor: de file assistent, die met radarmeting permanent het tempo aanpast op de voorligger. Zelfs als die stopt. Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met uw stem kunt u de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn connected drive services, full map navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.
De geavanceerde technologie in deze Peugeot is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Interesse voor deze Peugeot 208? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen 17-inch YANAKA-velgen, tweekleurig, gepolijst, met inzetten
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getinte achterruit en achterste zijruiten (VD09)
- glans exterieur delen
Infotainment
- Audio-installatie
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- carbonafwerking interieur
- hemelbekleding donker
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- aanhanger assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Drive Assist plus Pack (file assistent) (ZVKU)
- Vision & Navigation Pack (camera voor, buitenspiegels met verlichting, draadloze telefoonlader) (J6IK)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 487 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Bekleding stof/kunstleder belomka
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Nefkens Basis (inbegrepen):
Iedere occasion van Nefkens wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie (op personenauto's) of 6 maanden BOVAG-garantie (op bedrijfswagens).
Standaard inbegrepen bij de BOVAG garantie onder anderen de BOVAG 40-Puntencheck en BOVAG omruilgarantie. Vraag naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Nefkens Premium Personenauto's (€ 995 meerprijs):
Iedere occasion van NEFKENS wordt gecontroleerd op minimaal 100 kwaliteitspunten, inclusief historie, kilometerstand en eventuele schade. U profiteert van minimaal 12 maanden BOVAG-garantie, aantrekkelijke financieringsvoorwaarden en professioneel advies. Voor extra zekerheid bieden wij u ons Premium afleverpakket aan, inclusief uitgebreide controles en service. Dit afleverpakket is van toepassing op modellen tot 2 jaar oud en/of met een kilometerstand tot 50.000. Bij elektrische voertuigen garanderen wij daarnaast een minimum batterijcapaciteit van 70%.
- 12 maanden aanvullende garantie (Totaal 24 maanden garantie)
- Onderhoudsbeurt volgens schema voor aflevering
- Distributieriem (indien aanwezig) minimaal 12 maanden of 20.000 km onderhoudsvrij
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 12 maanden geldig
- 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Minimaal een halfvolle tank brandstof óf volle accu voor EV-modellen
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
- Voor EV-modellen: Batterij gezondheidstoestand test
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nefkens Basis"): SPOTiCAR Premium (24 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.203 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 352 - 1.163 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 956 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 104 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Nefkens Eindhoven Geldropseweg
Geldropseweg 1915613 LM Eindhoven

















































