
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 208
1.2 100pk Allure | Navigatie | Climate Control | Camera | Cruise Control | 16"LMV | LED |

Peugeot 208
1.2 100pk Allure | Navigatie | Climate Control | Camera | Cruise Control | 16"LMV | LED |
€ 17.925202419.734 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 februari 2024 |
| APK | 29 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.979 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Wilt u geen auto maar een heuse 'voiture'? Begrijpelijk, want de Franse merken bieden naast uitstekende prestaties en een lange levensduur nog altijd hun legendarische comfort en rijplezier! Deze auto is bijna nieuw, ondanks dat hij uit 2024 komt; hij heeft slechts 19734 kilometer afgelegd. Hij rijdt lekker, deze Peugeot. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige motor. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard zorgt voor een super functionele display van reisinformatie. Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. U kunt het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst en het navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur of zelf met uw stem. De electronic climate control zorgt voor een prettige binnentemperatuur. De uitrusting van deze Peugeot is met regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Bij de veiligheidssystemen van deze Peugeot hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Blanc Banquise standaardlak (P0WP)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getinte achterruit en achterste zijruiten (VD09)
- glans exterieur delen
Infotainment
- Audio-installatie
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera (Viseo park 1) (WYAK)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- carbonafwerking interieur
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- automatische snelheids begrenzing
Overige
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
Meer informatie
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieurkleur: Bekleding stof/kunstleder lomsa
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Nefkens Basis (inbegrepen):
Iedere occasion van Nefkens wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie (op personenauto's) of 6 maanden BOVAG-garantie (op bedrijfswagens).
Standaard inbegrepen bij de BOVAG garantie onder anderen de BOVAG 40-Puntencheck en BOVAG omruilgarantie. Vraag naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Nefkens Essential / Advanced Personenauto's (€ 995 meerprijs):
Iedere occasion van NEFKENS wordt gecontroleerd op minimaal 100 kwaliteitspunten, inclusief historie, kilometerstand en eventuele schade. U profiteert altijd van 12 maanden BOVAG-garantie, aantrekkelijke financieringsmogelijkheden en deskundig advies. Voor extra zekerheid bieden wij ons Essential / Advanced afleverpakket aan, inclusief uitgebreide controles en service. Dit afleverpakket is van toepassing op modellen van 2 tot 10 jaar oud en/of met een kilometerstand tussen 50.000 en 150.000. Bovendien garanderen wij bij elektrische voertuigen een minimum batterijcapaciteit van 70%.
- Onderhoudsbeurt volgens schema voor aflevering
- Distributieriem (indien aanwezig) minimaal 12 maanden of 20.000 km onderhoudsvrij
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK 12 maanden geldig
- 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Minimaal een halfvolle tank brandstof óf volle accu voor EV-modellen
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
- Voor EV-modellen: Batterij gezondheidstoestand test
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nefkens Basis"): SPOTiCAR Advanced (12 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 352 - 1.163 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Nefkens Den Bosch
Rietveldenweg 385222 AR Den Bosch












































