We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 108 | 04/2019 | 116.013 km | Airco | Bluetooth | All-Season | Grote Beurt
Een leuke, frisse én vooral voordelige Peugeot 108 uit april 2019 met 116.013 km op de teller. De auto is uitgevoerd in Uni Wit en dankzij zijn compacte formaat, vijf deuren en zuinige benzinemotor een ideale auto voor iemand die gewoon voordelig en zonder poespas wil rijden.
Bij deze 108 is er door ons flink geïnvesteerd in het onderhoud. De auto heeft een uitgebreide grote onderhoudsbeurt gehad waarbij alle benodigde vloeistoffen en filters zijn vervangen. Ook zijn de bougies vernieuwd. Daarmee is het reguliere onderhoud direct weer netjes op orde.
Ook de banden en remmen zijn aangepakt. Aan de voorzijde zijn twee volledig nieuwe Vredestein All Season banden gemonteerd. Deze nieuwe voorbanden staan nog niet op de foto's, maar zijn inmiddels wel onder de auto gemonteerd. Achter liggen eveneens Vredestein All Season banden, die nog zo goed als nieuw zijn. Daarmee staat de auto rondom op een nette set all-season banden.
Daarnaast zijn aan de voorzijde nieuwe remschijven én remblokken gemonteerd. Grote beurt, bougies, voorbanden en remmen zijn dus allemaal al aangepakt. Precies de zaken waar je bij aanschaf van een gebruikte auto liever niet direct weer geld aan wilt uitgeven.
Ook optisch is de auto helemaal fris gemaakt. De Peugeot is door ons volledig gepoetst en gepolijst en staat er zowel vanbinnen als vanbuiten netjes en verzorgd bij.
Qua uitrusting beschikt de 108 over de belangrijkste zaken voor dagelijks gebruik. Zo heeft hij airconditioning, Bluetooth, stuurwielbediening, Hill Hold, bandenspanningscontrole, Start/Stop-systeem en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Via Bluetooth kun je eenvoudig je eigen muziek afspelen en handsfree telefoneren tijdens het rijden. Voorin beschikt de auto over elektrisch bedienbare ramen en de achterste zijruiten zijn als praktische klapraampjes te openen.
Voor wie de multimedia helemaal naar deze tijd wil halen, kunnen wij de auto optioneel voorzien van Apple CarPlay.
Zoals je van EP Automotive gewend bent wordt de auto geleverd met garantie. Wij rekenen geen verplichte afleverpakketten of bijkomende afleverkosten. De geadverteerde vraagprijs is dus gewoon de all-in prijs waarvoor de auto rijklaar wordt geleverd. Voorzien van o.a.:
Bouwjaar 04/2019
116.013 km
Uni Wit
5-deurs
Airconditioning
Bluetooth
Handsfree telefoneren
Muziekstreaming via Bluetooth
Stuurwielbediening
Hill Hold
Start/Stop-systeem
Bandenspanningscontrolesysteem
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Elektrische ramen vóór
Te openen klapraampjes achter
Optioneel Apple CarPlay
Grote onderhoudsbeurt bij ons uitgevoerd
Alle benodigde vloeistoffen vervangen
Alle filters vervangen
Nieuwe bougies
2 nieuwe Vredestein All Season voorbanden
Zo goed als nieuwe Vredestein All Season achterbanden
Nieuwe remschijven vóór
Nieuwe remblokken vóór
Volledig gepoetst en gepolijst
Garantie inbegrepen
Geen bijkomende afleverkosten – all-in prijs
Een leuke en frisse Peugeot 108 voor iemand die vooral zuinig, betrouwbaar en voordelig wil rijden. Technisch zijn direct een groot aantal belangrijke punten aangepakt: een uitgebreide grote beurt, nieuwe bougies, nieuwe remmen vóór en nieuwe Vredestein All Season voorbanden. Tel daar de zo goed als nieuwe achterbanden en zijn praktische vijfdeurs carrosserie bij op en je hebt gewoon een nette 108 die helemaal fris klaarstaat voor zijn volgende eigenaar.
Let op: de nieuwe Vredestein All Season voorbanden staan nog niet op de foto's, maar zijn inmiddels wel onder de auto gemonteerd.
Bij EP Automotive werken we uitsluitend op afspraak – ook in de avonden en weekenden ben je van harte welkom! 🚗