

Peugeot 108
1.0 e-VTi Access
€ 5.7992018112.644 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 8 januari 2018 |
| APK | 19 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 10.330 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Nette en zuinige Peugeot 108 uit 2018 in goede staat. Ideale stadsauto dankzij zijn compacte formaat, lage verbruik en voordelige wegenbelasting. De betrouwbare benzinemotor zorgt voor comfortabel en zuinig rijden, perfect voor dagelijks gebruik.
Deze Peugeot is voorzien van een groot multimediascherm, wat zorgt voor een moderne uitstraling en extra gebruiksgemak tijdens het rijden. Daarnaast is de auto origineel Nederlands geleverd en netjes onderhouden.
Met een gemiddeld verbruik van slechts 3,8L per 100 km is deze 108 zeer voordelig in gebruik. Zowel van binnen als buiten verkeert de auto in nette staat. APK geldig tot 19-07-2026.
Highlights:
Origineel Nederlands geleverd
Groot multimediascherm
Zeer zuinig in verbruik
Lage wegenbelasting
Compact en praktisch
APK t/m 19-07-2026
Nette staat
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R15
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.480 x 1.620 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.240 kg |
| Inhoud bagageruimte | 196 - 780 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | B |





