

Peugeot 108
1.0 e-VTi Active
€ 5.995201680.181 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2016 |
| APK | 2 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.290 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Bij James Autoservice hebben wij een prachtige Peugeot 108 1.0 e-VTi Active uit 2016 beschikbaar in een stijlvolle zwarte kleur. Deze benzine auto met een vermogen van 69 PK heeft een indrukwekkende kilometerstand van 80181 kilometer. De Peugeot 108 is een charmante hatchback met vijf deuren, waardoor hij zowel praktisch als compact is voor het dagelijkse gebruik.
Deze Peugeot 108 is voorzien van handige opties die het rijden nog aangenamer maken. Zo is de achterbank in delen neerklapbaar, waardoor je gemakkelijk extra bagageruimte kunt creëren wanneer dat nodig is. Daarnaast zorgen de elektrische ramen voor een moeiteloze bediening en het gewenste comfort tijdens het rijden. Met de centrale vergrendeling met afstandsbediening hoef je je geen zorgen te maken over de veiligheid van je auto, terwijl je eenvoudig toegang krijgt.
De Peugeot 108 is uitgerust met Elektronisch Stabiliteits Programma, wat bijdraagt aan een stabiele en veilige rit in verschillende rijomstandigheden. Dit systeem zorgt voor een verbeterde grip op de weg, wat extra gemoedsrust geeft tijdens het rijden. Daarnaast zijn de buitenspiegels in carrosseriekleur een stijlvolle toevoeging aan het exterieur van de auto, waardoor hij er nog aantrekkelijker uitziet.
Met zijn compacte formaat, betrouwbare benzine motor en handige opties is deze Peugeot 108 1.0 e-VTi Active een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een praktische en comfortabele auto. Bij James Autoservice staan wij klaar om je meer informatie te geven over deze Peugeot 108 en eventueel een proefrit te regelen. Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek zelf de voordelen van deze mooie hatchback!
Modelreeks: jun. 2014 - apr. 2018
Wielbasis: 234 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 88 g/km
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 1.095): Servicepakket Volledig
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Geen BOVAG Afleverbeurt; Onderhoudsbeurt, 12 maanden Multipart garantie op personenwagens, 6 maanden op bedrijfswagens. APK voor tenminste 12 maanden, In- en exterieur gereinigd, minimaal 15 liter brandstof. Bij het Volledig Service Pakket wordt inspectie en onderhoud volgens fabrieksschema uitgevoerd en de auto te naam gesteld. De inruilauto wordt overgeschreven en de Nationale Auto Pas wordt bijgeleverd. De brandstoftank wordt met minimaal 15 liter gevuld en een nieuwe steunplaat achter het nummerbord geplaatst. De binnen- en buitenzijde van de auto wordt gereinigd en in de was gezet. De werking van de airco wordt gecontroleerd. De auto wordt geleverd met 12 maanden James Rijgarantie (pechhulp). Dit pakket kost eur 1095,- incl. BTW. ; Nieuwe APK
Referentienummer: 1338
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.475 x 1.615 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.240 kg |
| Inhoud bagageruimte | 196 - 780 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | B |





