

Peugeot 108
1.0 e-VTi 72 pk Allure 5 drs Navigatie via Apple Carplay of Android Auto
€ 12.900202147.686 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 19 januari 2021 |
| APK | 19 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 16.325 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Deze compacte auto is niet alleen aantrekkelijk in aanschaf, maar ook bij de pomp en in de werkplaats is-ie enorm bescheiden. De soepele 72 pk motor in deze Peugeot maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof.
Deze SPOTiCAR-occasion wordt geleverd met 12 maanden garantie. Wij werken met transparante all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
De achteruitrijcamera levert eersteklas parkeerservice. U weet precies hoeveel ruimte u nog heeft, in beeld en geluid. U bedient het navigatie met apple carplay/android en het audio-installatiesysteem met DAB-radio via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. Extra opties op deze auto zijn: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 108 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Peugeot bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken. U bent van harte welkom.
De verkoopprijs is compleet rijklaar inclusief garantie, uitgevoerde onderhoudsbeurt, multi-point kwaliteitscontrole, minimaal 1 jaar geldige APK en aflevering in showroomstaat. Wij werken met all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Of u nu op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte auto, een serviceafspraak wenst, of gewoon even bij wilt praten, Autobedrijf Broere staat voor u klaar. Ons familiebedrijf is sinds de jaren 50 uitgegroeid tot een moderne mobiliteitspartner. Wij zijn het officiële adres voor Citroën, Peugeot, Eurorepar Car Service en SPOTiCAR-occasions. Nét als in de tijd van de eerste Citroën 2CV’s, denken wij nog elke dag met onze klanten mee.
Aan de samenstelling van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 15
Laadvermogen: 425 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Stof line square jusa wit
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Aanvullende garantielabels: SPOTiCAR Advanced (12 maanden)
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs (SPOTiCAR Advanced): De verkoopprijs is compleet rijklaar inclusief 12 maanden garantie, uitgevoerde onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant, multi-point kwaliteitscontrole, minimaal 1 jaar geldige APK en aflevering in showroomstaat. Wij werken met all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Dit afleverpakket bevat: SPOTiCAR Advanced (12 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; 12 maanden 24/7 SPOTiCAR pechhulp in Europa, aflevering in showroomstaat, minimaal 1 jaar geldige APK, multi-point kwaliteitscontrole, RDW-leges, uitgevoerde onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant, wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 53 kW (72 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.480 x 1.620 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 815 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.240 kg |
| Inhoud bagageruimte | 196 - 780 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,6 s |
| Actieradius | 945 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| CO2-uitstoot | 111 g/km |
| Energielabel | B |





