

Peugeot 108
1.0 e-VTi Junior NAP, Stuurbekrachtiging
€ 4.4442016100.694 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 februari 2016 |
| APK | 1 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 9.000 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Modelreeks: sep. 2015 - mei 2016
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Fabrikant: Grootauto-Van Es B.V. Eemweg 29K 3755LC EEMNES, NL 0346350888 http://www.grootauto.nl info@grootauto.nl
Inruil auto mogelijk.
Wij beschikken altijd over meer dan 300 occasions.
Bekijk onze volledige voorraad op www.grootauto.nl.
Grootauto-Van Es B.V.
Eemweg 29K
3755 LC Eemnes
Tel. 0346-350888
Alvorens u naar ons afreist is het wenselijk om contact met ons op te nemen om teleurstelling te voorkomen. Wij doen ons best om onze advertenties zo zorgvuldig mogelijk samen te stellen. Voertuigopties en uitvoeringen zijn automatisch gegenereerd en kunnen daarom afwijken van de daadwerkelijke opties. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Wij adviseren u om bij interesse altijd de vermelde opties en specificaties te controleren. De content op deze website/pagina is gedeeltelijk gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie (AI). Hoewel wij streven naar nauwkeurigheid, kan de output onjuistheden bevatten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuistheden die voortvloeit uit het gebruik van deze informatie.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.480 x 1.620 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.240 kg |
| Inhoud bagageruimte | 196 - 780 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,6 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 88 g/km |
| Energielabel | A |





